Keleşoğlu gazetemizi ziyaret etti.

27 Şubat 2015, Cuma - 23:14

 

Ak parti Kocaeli milletvekili aday adayı Halil İbrahim Keleşoğlu gazetemizi ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde Ak Parti il binasında gerçekleştirdiği toplantıyla aday adaylığını açıklayan, Eğitim Bir-Sen Kocaeli Şube eski Başkanı Halil İbrahim Keleşoğlu gazetemizi ziyaret etti.

4 dönem Eğitim Bir-Sen'de şube başkanlığı yaptıktan sonra 7 Haziran genel seçimlerinde Ak Parti'den aday olmak için görevinden istifa eden Halil İbrahim Keleşoğlu gazetemizi ziyaret etti. Gazetemiz imtiyaz sahibi Macit Kardeş ile sohbet eden Keleşoğlu "Ankara'ya gideceğime inanıyorum Allah’ın izniyle milletimize hizmet etmek istiyorum. Seçilecek listeye gireceğimden eminim.

Misafiriyle bir süre sohbet eden gazetemiz imtiyaz sahibi Macit Kardeş, Keleşoğlu’na başarılar dileyerek ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür etti.

Halil İbrahim KELEŞOĞLU Kimdir?

1965 yılında Trabzonda doğdu.1978 yılından beri Körfez ilçesinde ikamet ediyor.Evli dört çocuk babası olan Keleşoğlu,bir torun sahibidir.Lise öğrenimini İzmit İmam hatip lisesinde,lisans öğretimini uludağ üniversitesi İlahiyat fakültesinde tamamladı.İyi düzeyde Arapça bilen Keleşoğlu yüksek lisansını Okan üniversitesinde yaptı.

1998 yılında EĞİTİM-BİR-SEN Körfez ilçe yönetim kurulu üyeliğiyle başlayan sendikal hayatına,2003 yılında EĞİTİM-BİR-SEN Körfez ilçe başkanlığı-2004 yılında EĞİTİM-BİR-SEN  Kocaeli kurucu il başkanlığı ile 4 dönem 2014 yılına kadar devam etmiştir.2007-2015 yılları arası2 dönem MEMUR-SEN Kocaeli il başkanlığını yürütmüştür.Aynı zamanda EĞİTİM-BİR-SEN üst kurul delegesi ve halen MEMUR-SEN Genel merkez denetleme kurulu üyesidir.

Keleşoğlu,birçok siviltoplum kuruluşunda aktif görevlerde bulunmuştur.Kocaeli gönüllü kültür teşekkürlerinde  3 dönem başkanlık görevi,Kocaeli sivil Anayasa platformu başkanlığı,Kocaeli başörtüsüne özgürlük platformu başkanlığı,Kocaeli kent konseyi kurucu yönetim kurulu üyeliği ve bir çok aktif siviltoplum kuruluşunda öncülük etmiş ve yer almıştır

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki