KEDFE’den Toltar’a ziyaret

Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu (KEDFE) Başkanı Tekin Dursun ve yönetimi, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
16 Nisan 2014, Çarşamba - 11:53

30 Mart’ta yapılan yerel seçimler sonrası Dilovası Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’a ziyaretler sürüyor. Son olarak KEDFE başkanı Tekin Dursun ve yönetimi önceki gün Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı makamında ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Ziyarette Başkan Tekin Dursun’u, AK Parti Dilovası Meclis üyesi Hamit Topçi ve Yönetim Kurulu üyeleri yalnız bırakmadı.  KEDFE Başkanı Tekin Dursun, ziyarette hayırlı olsu dileklerinde bulunarak Başkan Ali Toltar’a görevinde başarılar diledi.

Kentlerde derneklerin kültürlerin yaşatılması için önemli rol oynadığına belirten Başkan Toltar, "Kültürlerin gelecek nesillere aktarılması için dernekler köprü vazifesi görüyor. Dernekler sayesinde insanların yöresel kültürleri yaşatılmaya çalışılıyor ve bu kültürel öğelerin yeni nesile aktarılması için dernekler büyük bir rol oynamaktadır" diye konuştu. Başkan Toltar ziyaretlerinden ötürü de Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu (KEDFE) Başkanı Tekin Dursun ve yönetimine teşekkür etti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki