Keçiler ve tavukları telef ettiler

06 Temmuz 2016, Çarşamba - 23:33

Gölcük’te akıl almaz bir olay yaşandı. Engin Kesdoğan’a ait olan bir bağ evinde bulunan keçiler ile tavuklara sokak köpekleri saldırdı. Olayda 5 keçi ve 5 tavuğun telef olduğu bildirildi

İlimizin belki de en önemli sosyal sorunlarından biri haline gelen ve kent genelinde halkın en çok rahatsızlık duyduğu konulardan biri olan sokak köpekleri konusu bu kez Gölcük’te gündeme geldi. İlçe meydana gelen olayda, sokak köpeklerinin saldırdığı 5 keçi ile 5 tavuğun telef olduğu bildirildi.

 

5 KEÇİ, 5 TAVUK TELEF OLDU

Olay ilçeye bağlı Cumhuriyet Mahallesi Sevgiyolu Caddesi’nde hayvancılık üzerine çalışmalar yapan Engin Kesdoğan’a ait bağ evinde meydana geldi. Kesdoğan’ın beslediği keçiler ile tavuklarına bir grup sokak köpeğinin saldırdığı bildirildi. Yaşanan bu olay sonrasında bağ evi alanında bulunan 5 keçi ile 5 tavuğun telef olduğu bildirildi.

 

“BELEDİYE TOPLASIN”

Yaşananlardan dolayı büyük şok yaşayan ve yerel yöneticilere konu hakkında çağrıda bulunan Engin Kesdoğan, “Bu başıboş köpekler mutlaka toplanmalı. Yaşananlar karşısında büyük şok yaşadım. Bayramın ilk gününde evimizde bayramlaşıyorduk. Akşamüstü hayvanlara bakmaya çıktığımda telef olduklarını gördüm. Bizler burada hayvancılıkla geçiniyoruz. Sokak köpekleri hayvanlarımı telef etti. Belediyenin sokak köpeklerini toplayarak barınağa götürmesini istiyoruz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki