Kayıp kız bulundu

18 Mayıs 2015, Pazartesi - 01:06

 

İzmit Turgut Mahallesi’nde ikamet eden 16 yaşındaki S.K, “Bir daha ölsem de dönmem bu eve” yazılı bir not bıraktıktan sonra ortalıklardan kayboldu. 3 gündür haber alınamayan S. K., internette tanıştığı erkek arkadaşının evinde Yalova’da bulundu

 

Edinilen bilgilere ve iddialara göre; İzmit Turgut Mahallesi’nde ikamet eden Serhat ve Nermin K. çiftinin Muallim Naci Lisesi’nde okuyan 16 yaşındaki kızları S.K,  Perşembe günü sabah saatlerinde ortadan kayboldu. Genç kızı son olarak babası gördü. Ardında “Bir daha ölsem de, dönmem bu eve” yazılı bir not bırakan S.K’nın cep telefonuna da ulaşılamadı. Kızlarına ulaşamayan ve bıraktığı notu bulan aile hemen polise ihbarda bulundu.

 

AİLE ARAMAYA BAŞLADI
Aile yaptığı açıklamada “Herhangi bir sorunu yoktu.  Kendisinin hayatından endişe ediyoruz.  Kızımızın nerede olduğunu bilen ya da görenler, lütfen bize veya polise haber versin.” dedi. Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde psikolojik tedavi de gören ve 3 gündür aranan kızın bulunması için herkes seferber oldu. Fotoğrafı gerek sosyal medyadan gerekse basın yoluyla ailesinin isteği doğrultusunda bulunması için paylaşıldı.

 

YALOVA’DA BULUNDU
Polis ekipleri de genç kızın bulunması için çalışma başlattı. Aranan  S.K’dan sabah saatlerinde haber geldi.  Genç kızın internet ortamından tanıştığı bir erkek için Yalova’ya gittiği belirlendi.16 yaşındaki S.K. bugün polis ekipleri tarafından erkek arkadaşıyla birlikte bulundu. Polis ekipleri S.K ve erkek arkadaşını ifadelerini almak için emniyete götürürken, kızın ailesi ve arkadaşları da rahat bir nefes aldı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki