Kaya;Tüm yasal haklarımızı kullanacağız

Kaya;Tüm yasal haklarımızı kullanacağız
03 Kasım 2016, Perşembe - 15:00

 

CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya Çayırova Belediye Meclisinin Arsa Satışı kararına istinaden Basın Açıklaması Yaptı

Kaya açıklamasında şu ifadelere yer verdi

 

CHP Çayırova ilçe başkanı selahattin kaya Çayırova belediye meclisinin 01.11.2016 tarihli toplantısında Ak parti meclis grubunun oyları ile satışına karar verilen akse mahallesindeki Belediye hizmet alanı olarak ayrılmış olan akse mahallesi 2093 ada 1 nolu parseldeki 3230.00 m2 arsanın satışına tepki  gösterdi. Kaya yaptığı yazılı açıklamada CHP grubu olarak bu usulsüz satışa engel olmak için tüm yasal haklarımızı kullanacağız dedi.

 

SATIN ALAN KİŞİ BELEDİYE HİZMET BİNASI’MI YAPACAK

Satılmasına karar verilen arsanın imar durumu belediye hizmet alanı olarak görünmektedir. Bu arsayı alacak kişinin bu duruma göre belediye hizmet alanı dışında kullanması mümkün değildir durum böyle iken bu arsayı satın alarak Çayırovalılara hizmet binası yapmak isteyecek kaç tane yardım severin çıkacağını merak etmekteyiz.

 

KAYA DANIŞIKLI DÖVÜŞMÜ

CHP İlçe başkanı kaya bu arsa satışında kamu yararı ve belediyenin yararı değil başka hesaplarmı yapılıyor satışta rekabeti engellemek için bu yöntem seçilmiştir. Bu duruma göre belediye hizmet alanı olan arsayı hiç kimse almaya cesaret edemeyecektir, satış yapıldıktan sonra burası ticari alan mı , otel mi , akaryakıt istasyonumu yoksa rezidans mı yapılacaktır,alan kişiye ne şekilde imar düzenlemesinin yapılacağının sözü verilecektir dedi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki