Kaya, CHP Kocaeli’nin Lokomotifidir

21 Şubat 2015, Cumartesi - 18:13

Çayırova CHP İlçe Örgütü Eroğlu Restoranda Sabah Kahvaltı Programında Basın İle Buluştu.

Bölge basını ile gerçekleşen kahvaltı programına bir araya geldiler. Ülke gündemi ve  yaklaşan 2015 Milletvekili seçimleri ile ilgili değerlendirmede bulundular

Kaya, 2015 Seçimlerinin Önemini Biliyoruz

Çayırovanın yeni gözde mekânı olan Eroğlu Restoranda gerçekleşen kahvaltı programına Çayırova CHP ilçe örgütü başkanı Selahattin Kaya ve yöneticileri, Çayırova CHP belediye meclis üyeleri, CHP kadın kolları başkanı Türkkan Kılıç, CHP gençlik kolları başkanı Burhan Soyluçiçek, Partililer kahvaltı programına yoğun ilgi gösterdiler.

CHP Çayırova olarak 2015 seçimlerine hazırız.

 Türkiye’nin kaderini değiştirecek olan seçimlerde CHP Çayırova olarak sandık sorumlusu olan çalışmalarımız son aşamaya gelmiştir seçimlerde her zaman olduğu gibi yaklaşan seçimlerde sandığa sahip çıkarak görevimizi yapacağız dedi. Başkan Kaya kahvaltı programında CHP Mahalle başkanlarını basın mensupları ile tanıştırdı. Renkli karelerin yaşandığı buluşmada Başkan Kaya kahvaltı programına katılan basın mensubu çalışanlarına teşekkürlerini sundu.

Kaya, İktidara Geldiğimizde Emeklilere Çifte Maaş

Ak parti halkımızı 12 yıl boyunca vatandaşın gözlerinin içine bakarak kandırmaya sürdürmektedir dedi. Şimdi soruyorum buradan emeklilerimize bayramda ufak çocuklara verilen harçlık gibi zam verdiler. CHP olarak iktidara geldiğimiz zaman Emekliliklerimize Ramazan ve Kurban bayramlarında çifte Maaş vererek herkes görecek zam öyle verilmez böyle verilecektir dedi. Esnaf kan ağlıyor vatandaş aldığı asgari ücret ile zor geçiniyor. Emekçi işçilerimiz köle gibi gece gündüz ailesini geçindirmek için çalışıyor diyerek iktidarı eleştiri yağmuruna tuttu.

Kaya, Yasaya Karşı Direneceğiz

Ülke gündemi hakkında görüşlerini belirten Başkan Kaya mecliste görüşülen yüksek tansiyon şeklinde geçen yasa hakkında AKP tutturmuş gündem maddesi haline getirmiş herkesin dilinde Molotof atanların önünü keseceğiz diyorlar halkımızın kafasını karıştırıyorlar. Şimdi buradan sesleniyorum Molotof atanlara devlet malına zarar verenlere halkımıza korku yaşatan zihniyetlere bizde karşıyız ama niye öbür çıkacak olan yasa gündemlerini halkımız ile paylaşmıyorsunuz dedi. Kimse kimseyi kandırmasın halkımızı kandırmasın diyerek iktidara yüklendi.

Kaya, CHP Çayırova Olarak Sahadayız

CHP ilçe örgütü başkanı Selahattin Kaya yaptığı açıklama Çayırovanın menfalarını mecliste yakından takip etmekteyiz dedi. Engellilerimiz ile ilgili projemiz mecliste gündeme getirdik Afet koordinasyon merkezini gündeme getirdik çok yakında ilçemizde hayata geçiriyor CHP Çayırova belediye meclis üyelerimizi her zaman takdir etmekteyiz diyerek Emek ve İnönü Mahallerimizde kentsel dönüşüm ile ilgili konuşan Kaya, her şey tatlıkla olur emekçi halkımın razısı olmadan kimse adım atamaz diyerek sözlerini noktaladı. Çayırova belediye meclisine katılıp yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek yol çizgimizi meclis üyesi arkadaşlarımız ile belirliyoruz dedi. Çayırova CHP ilçe örgütü başkanı Selahattin Kaya ve Ekibi günün anısına hatıra fotoğrafı çektirterek hazır bulundular.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki