Kavgada hayalleri yıkıldı!

30 Mart 2015, Pazartesi - 16:07

 

Çayırova’ da meydana gelen olayda alkollü iki genç 4 kişiyi yaraladı. Edinilen bilgilere göre olayda yüzünden yaralanan  T.E.’ nin yüzünde bulunan yaranın derin olduğu ve yüzünde iz bırakacağı öğrenildi.

Olayı görenlerin iddialarına göre T.E’ nin bir süre önce uzman çavuşluk sınavlarına girdiği ve hepsini geçtiği, göreve çağrılmayı beklediği belirtildi. T.E.’ nin yüzündeki izin kalıcı olması onun bu hayalinin sonu olduğu anlamına geldiği söylenildi. Bu olaydan da görüldüğü gibi alkol şişede durduğu gibi masum değil. Sadece içene zarar vermekle kalmıyor çevresindekilerin hem hayatını hem hayallerini bitiriyor.

Şişede durduğu gibi masum durmayan alkol bir gencin hayallerini de bitirdi. Fatih Caddesi’nde meydana gelen olayda yüzünden yaralanan T.E.’ nin uzman çavuşluk hayalleri de olayla birlikte bitti. Yeni Mahalle Fatih Caddesi’ nde  R.K.(25) ve M.Ç(26) isimli iki genç aşırı alkolün etkisi ile etrafa saldırdı. Alkollü gençler 4 kişiyi yaralarken, polise de zor anlar yaşattılar, akşam saatlerinde aşırı alkollü olan R.K. ve M.Ç. bir büfeye girerek olay çıkarttı. Büfede bulunan S.Z.(27) ve M.Z.(27)’ yi ellerindeki kesici aletlerle hafif yaraladılar. Caddeden geçen ve olayların içine birden bire kalan  S.T.(25) ve T.E.(24)’ yede saldıran şahıslar ikisini de yaraladılar. Çevrede bulunanlar tarafından yapılan ihbar sonucunda Çayırova Emniyet Amirliğine bağlı ekipler olay yerine gelerek müdahalede bulundular. Polise karşı güç kullanan alkollü saldırganlar yoğun bir mücadelenin ardından Çayırova Polisi tarafından etkisiz hale getirilerek üzerlerinde bulunan kesici aletlerle birlikte yakalandılar. Yakalanan R.K. ve M.Ç. hakkında adli işlemler başlatıldı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki