KARTAL SİYASETE RENK KATTI

02 Şubat 2015, Pazartesi - 23:43

Milliyetçi hareket partisi Çayırova ilçe başkanı Fatih Kartal, seçildiği günden itibaren Çalışmalarına hız vererek devam ediyor. Yapılan kongrenin ardından Çalışmalarına hız veren Kartal ve ekibi bir yandan parti binasında misafirlerini ağırlarken diğer yandan da düğün dernek demeden çalışmalarına devam ediyor.

Ordulular dernek yönetinimi misafir etti

Herkese ulaşacağız

İlçe teşkilatında dernek başkanlarını ve hayırlı olsuna gelen misafirlerini ağırlayan Kartal, ilçemizin her kesimine ulaşacağız, bizim ayrımız gayrımız yoktur. İlçemizin her bir bireyi bizim için çok değerlidir. Yöresel derneklerimiz kültürümüzün mirasçıları, derneklerimizi önemsiyoruz, bundan sonra bütün derneklerle istişare halinde olacağız.

Grevdeki işçilere destek verdi

Artvinliler dernek başkanı Ayhan Yılmaz ve yönetimini ilçe lokalinde ağırladı

Geçtiğimiz günlerde grev kararı alan iş yerlerinde işçileri ziyaret eden Kartal ve ekibi, haklarını demokratik ölçülerde arayan kardeşlerimizin her zaman yanlarında olacağız. Emekçi Kardeşlerimiz yalnız değildirler. Biz milliyetçi hareket partisi mensupları olarak geçmişte olduğu gibi bundan sonrada hak arayan kardeşlerimizin her zaman yanlarında olacağımızı herkesin bilmesi gerektiğini ifade etti.

Ev ev,kapı kapı davamızı anlatacağız

İl kongrelerini de güzel bir süreç yaşayarak yaptıklarını sözlerine ekleyen Çayırova MHP İlçe başkanı Fatih Kartal,il başkanlığına dört tane aday vardı.Hepside bir birinden kaliteli dört aday içerisinden Kaybeden kimse olmamıştır. Kazanan Milliyetçi hareket partisi olmuştur. İl başkanlığına dört adayın çıkması MHP’nin iktidarının göstergesidir. Partimize her geçen gün teveccüh artıyor. Halkımız iktidarın natifinin MHP olduğunu biliyor ve görüyor. Partimiz kongre sürecinden çok daha başarılı bir biçimde çıktı. Bizlerde Çayırova ilçesi olarak il yönetimimize 3 değerli arkadaşımızı gönderdik. Bundan sonra birlik beraberlik içerisinde Genel seçimlerde MHP’yi iktidara taşımak için gece gündüz gayret göstereceğiz. Yeni seçilen il yönetimimizin öncelikle ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Eski ilçe başkanı Ercan Aslanın Kızının düğününe yönetimiyle beraber katıldı

Ezber bozacağız

Çayırova siyasetine renk katacaklarını sözlerine ekleyen Kartal,Çok dinamik ve görev heyecanı olan bir ekip oluşturduk ,Allah’ın izniyle Çayırova siyasetine güzelliklerle dolu bir renk katmaya gayret göstereceğiz ,daha dinamik, daha sahada olan bir milliyetçi hareket partisi artık ezber bozmak için Çayırova’da tüm teşkilatlarıyla sahada olacak dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki