KARTAL ADAYLIĞINI AÇIKLADI

19 Aralık 2014, Cuma - 11:14

Çayırova MHP İlçe Başkan Adayı Fatih Kartal Adaylığını İlçe Binasında Gerçekleşen Basın Toplantısında Açıkladı Vatandaşların Yoğun İlgi Gösterdiği Programda Birlik ve Beraberlik Mesajları Verildi.

Kartal, Çayırova MHP Şaha Kalkacaktır

MHP Çayırova ilçe başkan adayı Fatih Kartal yaptığı konuşmasında; “Bizler dava adamıyız sözümüz ne ise özümüzde o dur halkımız ile birlikte olmaya devam ediyoruz diyerek, bundan sonraki 5 yılın takipçisi olacağız. Partimin bir neferi olarak ta her daim Milliyetçi Hareket Partisi’nin ilçe başkan adaylığımı açıklıyorum bu bir bayrak yarışıdır emeği geçen Sayın İskender Turan Abime ve ilçe Başkanımız Sayın İsmail Akkuş arkadaşıma ayrıca dava arkadaşlarıma buradan teşekkürlerimi sunuyorum şeklinde konuştu.  Bunun için ekip lazım ve ekip ruhu Ocaklar’dan Teşkilatlara kadar MHP’de bir gelenektir. Bizler Ocak kültürü ile yetişmiş ve siyaseti kaliteli isimlerden öğrenmiş kişiler olarak bu görevi de layıkı ile yerine getirecek potansiyele sahibiz. Zaten Çayırovalı her vatandaşın görevi ’de bu olmalı, vermiş oldukları oyların karşılığında kendilerine vadeliden hizmeti sonuna kadar almalı.

KARTAL,“VAATLER YERİNE GETİRİLMİYOR”

Ben hizmet sözlerinin 5 yıl içerisinde yapılması konusunda takipçi olacağıma söz veriyorum” dedi. Kartal, “Ben dar ufukları olan bir insan değilim, doğru bir tanedir ve ben onun peşinden koşuyorum. Bugün bu yola çıktıysak partimizin aynası olmak mecburiyetindeyiz ve olacağımda. Reel ve pozitif siyaset nasıl yapılır bunu herkes çok iyi öğrenecektir” dedi. Çayırovaya şimdiye kadar ne yatırım yapılmış Kaymakamlık niye gelmiyor, Otogar çilesine niye çözüm hala bulamadılar artık ok yaydan çıkmıştır. ALLAH’ın izni ile MHP Çayırovayı el ele gönül gönülle birlikte şaha kaldıracağız diyerek MHP ilçe başkanlık aday programında beni yalnız bırakmayan MHP Çayırova ilçe yöneticilerime ve tüm dost ve hemşerilerime ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum diyerek  birlik ve beraberlik içerisinde çalıştıklarını vurgulayan Fatih Kartal, önemli olan üç hilalli bayrağı Çayırova Belediyesi’ne dikmektir” ile sözlerini noktaladı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki