KARAOSMANOĞLU,ZAFER KILIÇ’I KABUL ETTİ

12 Aralık 2014, Cuma - 17:14

 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Çayırova İlçe Başkanlığına yeni seçilen Zafer Kılıç’ı ve yönetimini makamında kabul etti.

Başkan ‘’Teşkilatlarımızın emrindeyim”

 Çayırova Ak Parti İlçe başkanlığına yeni seçilen Zafer Kılıç ve yönetimi, Başkan Karaosmanoğlu’na nezaket ziyareti gerçekleştirdiler. Yeni yönetimini tanıştıran Zafer Kılıç, Başkan Karaosmanoğlu’na Çayırova ilçesine yapılan hizmetler içinde teşekkür etti.

                                               YENİ YÖNETİM HAYIRLI OLSUN

Başkan Karaosmanoğlu yeni seçilen Çayırova AK Parti ilçe başkanı Zafer Kılıç ve yönetimine yapacakları bütün çalışmalar için başarı diledi. Samimi geçen ziyarette Başkan Karaosmanoğlu “ Yeni seçilen teşkilat üyelerimizi tebrik ediyorum. İlçemize yeni yönetimimiz hayırlı olsun. Teşkilatlarımızın siyasi çalışmalarını çok önemsiyorum. Sizlerin ve tüm Kocaeli teşkilatımızın 7/24 emrindeyim. Ülkemize ve kentimize hizmet etmek noktasında yarış içerisinde olmalıyız” dedi

 

                                               2015 SEÇİMLERİNE İYİ HAZIRLANMALIYIZ

Ziyarette 2015 yılında yapılacak milletvekilliği seçimlerinin önemini hatırlatan Başkan Karaosmanoğlu “ Önümüzde ki 2015 yılında seçim var. Hedefimiz bu seçimlere en güzel şekilde hazırlanmak. Çayırova’da bir mevcut tabanımız var. Bu tabanımızı ihmal etmemeliyiz. Onun için çok daha fazla çalışmalıyız. Yeni Türkiye yolunda bu seçimlerin önemini teşkilatımızın her ferdine çok iyi anlatmalıyız. Hayallerimizi gerçekleştirme yolunda 2015 seçimlerinin önemini çok iyi kavramalı ve bütün stratejik adımlarımızı buna göre atmalıyız” dedi.

                            KADINLARIMIZI VE GENÇLERİMİZİ SİYASETİN İÇİNDE TUTUN

Başkan Karaosmanoğlu yeni seçilen Çayırova Ak Parti İlçe yönetimine de tavsiyelerde bulundu. Özellikle genç kuşak üzerinde durulması gereğini vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu “ Kadınlarımızı ve gençlerimizi siyasetin içinde tutacağız. Sizlerin ve teşkilatlarımızın hedefleri arasında bu olsun. Hükümetimizin ve yerelde bizlerin hizmetlerini çok iyi aktarmalıyız. Gençlerimizi siyasi konularda bilgilendirmeliyiz. Yeni Türkiye’yi çok iyi anlatmalıyız. Bu konu üzerinde hassasiyetle durulmalıdır” açıklamasını yaptı.

 

                                     VATANDAŞLARLA BİREBİR İLGİLENİN

 

Çayırova Ak Parti İlçe Başkanı Zafer Kılıç, kendilerine koydukları hedeflerden de bahsetti. 12 ilçe arasında en iyi olmayı kendilerine görev edindiklerini ifade eden Zafer Kılıç, sandık yönetim kurullarını oluşturduklarını belirtti. Başkan Karaosmanoğlu’da “ Bizler yerelde ve genelde iktidarız. Vatandaşın her türlü hizmetiyle ilgilenmek zorundayız. Halkımızın problemleri varsa ilgilenmeli ve çözüm üretmeliyiz. Teşkilatlarımızda ki tüm üyelerimize bu konuda önemli bir görev düşüyor. Mahalle mahalle sokak sokak gezeceğiz. Vatandaşımızın içinde olacağız ve hizmetlerimizi çok iyi anlatacağız. İktidara gelmek zordur iktidarda kalmak daha zordur. Bizler ve teşkilatlarımız halkımıza sorumluyuz. Yeni Türkiye yolunda çok daha fazla çalışmalıyız” ifadelerini kullandı.  

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki