Karaosmanoğlu, Milli Savunma Bakanı Fikri Işık'ı ağırladı

Karaosmanoğlu, Milli Savunma Bakanı Fikri Işık'ı ağırladı
10 Haziran 2016, Cuma - 19:24

KBB Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Milli Savunma Bakanı Fikri Işık'ı ağırladı. Karaosmanoğlu, "Fırsatları hizmete dönüştürmeliyiz" dedi.

Türkiye Cumhuriyeti  65. Hükümet kabinesinde Milli Savunma Bakanlığı’na getirilen AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Türk Dünyası Belediyeler Birliği(TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti.   Resmi törenle karşılanan Bakan Işık’ı karşılama programında Büyükşehir Genel Sekreteri Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Genel Sekreter Yardımcıları, daire başkanları ve personel hazır bulundu. 
Büyükşehir Belediyesi’nin şeref defterinin imzalanması ve karşılıklı hediyeleşme sonrası bir açıklama yapan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Milletvekilimiz ve Kocaeli’mizin evladı Fikri Işık kardeşimizin Milli Savunma Bakanı olarak görevlendirilmesinde Kocaeli halkı ve ben de Büyükşehir Belediye Başkanı olarak çok sevindik. Şehrimizin bir bakanı olmasaydı üzülürdük. Kentimiz ve bizler açısından çok güzel oldu. İnşallah bütün bu fırsatları hizmete döndürmek hepimizin gayesi olacaktır. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nda gösterdiği başarıyı, Milli Savunma Bakanlığında da gösterecektir. Bakanımıza tekrar başarılar diliyorum. Allah mahcup etmesin. Yeni görevi hayırlı hizmetlere vesile olsun” dedi.

 
  •  
 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki