Karaosmanoğlu: Büyük değişim yaşadık

28 Haziran 2015, Pazar - 19:04

Başiskele Küçük Sanayi Sitesi yıllık Olağan Genel Kurulunun 28’incisi site içerisindeki salonda gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu misafir olarak katıldığı genel kurulda, “12 yılda büyük gelişim ve değişim yaşadık” dedi

Toplam 348 üyesi olan Başiskele Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Yıllık olağan genel kurulunun 28.sini Sepetlipınar Mahallesi Arpalık Caddesi No.118 adresinde gerçekleştirdi. Marmara Küçük Sanayi Siteleri birlik Başkanı Fahri Tuğral divan başkanlığında, kâtip üyelikleri Ali Bilici ve Füsun Yılmaz Deniz yaptı. Hükümet temsilciliğini olarak ise, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Yapım Şube Müdürü Alper Mirza ve Şehir plancısı İlkay Kaya yaptı. Genel kurula; Büyükşehir belediye başkanı İbrahim Karaosmanoğluve misafir Kooperatif başkanları katıldı.

 

TİCARİ İŞ YERLERİNİ SATMAYA BAŞLADIK

Genel kurulda açılış konuşmasını yapan Kooperatif başkanı Mehmet Malkoç, ‘’ Buraya katılımlarınızdan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na ve siz değerli üyelerimize teşekkür ediyorum. Sitemiz için var gücümüzle çalışıyoruz. Yağmura ve sele karşı gerekli önlemlerimizi aldık. Sele, şiddetli rüzgâra, depreme, yangına ve hırsızlığa karşı güvendesiniz. 200 dönüm arsa konusuna gelince arsayı aldık. İkinci konumuz deprem sonrası yasaklı bölgeyi özel kanunla inşaata açabilmek ve imar uygulaması ile arsamızın son şeklini alması. Sorunsuz arsamız var ve Allah’a şükür sorunsuz listemiz var. Bu günlere birlik ve beraberlik içinde geldik. Hizmette bulunmak onurumuz oldu. Sizi ve işimizi önemsiyoruz’’dedi.

BÜYÜK DEĞİŞİM YAŞADIK

Olağan genel kurulda konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu “Biz belediye olarak her zaman sizlerin yanında olacağız. Sizlerin çalışmalarıyla bu şehir bu ülke kalkınıyor. Üretmeden çalışmadan kalkınma olmaz ve onurlu bir hayat yaşanmaz. Alt yapıyla ilgili her türlü sorunda bizlere ulaşabilirsiniz. Bizim telefonumuz 365 gün açık. Devlet olarak sizlere karşı sorumluluklarımızın farkındayız. İnşallah yol sorununu da çözeceğiz ve buraya yakışan bir hale getireceğiz. Siz bir an önce üretime başlayın. Ne olursa olsun birlik beraberliğinizi bozmayın. Bugüne kadar ortada bir eser yoktu. Toplantılarınız da zor geçiyordu. Bakın artık kararlarımızı oy birliği ile alıyoruz. Belirttiğimiz üzere Başiskele Belediyesi ve Büyükşehir Belediye sizin yanınızda. 10 yıl önce Büyükşehir Belediye Başkanı olmaktan sıkılıyordum. Çevremiz pislikten geçilmiyordu. İlimizde bir misafir ağırlamaktan çekiniyorduk. Çok şükür sizlerle el ele gönül gönüle verdik. Temiz bir Kocaeli inşa ettik. Eksiklerimizi bir bir giderdik. Medeni toplumlar çevresiyle ön planda olur. Bizlerde artık bu anlamda geliştik ve gelişmeye devam ediyoruz. Bu sanayi sitesi içinde gerekli çevre düzenlemesini de yapacağız’’dedi. Daha sonra genel kurula geçildi. Genel kurulda  faaliyet ve bütçe raporları oy birliği ile onaylandı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki