Karaosmanoğlu, Ak Parti'li Kadınları Ziyaret Etti

Karaosmanoğlu, Ak Parti'li Kadınları Ziyaret Etti
20 Haziran 2016, Pazartesi - 13:44

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanlığına atanan Serpil Yılmaz ve yeni yönetimini ziyaret etti.

Haftalık Yönetim Kurulu toplantısı öncesi hayırlı olsun diyerek İl Başkanı Yılmaz’a ve ekibine başarılar dileyen Karaosmanoğlu, "Siyaset zor bir iştir ve fedakârlık gerektirir. Türkiye şartlarında kadınların siyaset yapması daha zordur. Muhakkak ki hepinizin ailesi var. Ama bu ülkede huzur ve güven içerisinde yaşamak istiyorsak, siyasetle uğraşmak zorundayız. Güvenliğimiz, geleceğimiz ve huzurumuz için mutlaka siyasetin bir ucundan kadınlarımız tutmak zorundadır" dedi.

KADIN ELİNİN DEĞMEDİĞİ YERDE BEREKET OLMAZ
Seçmenin oyunu bilerek ve duygusal bir karar vermeyerek sandık başına gittiğini ziyarette özellikle ifaden eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, "Vatandaşımız bizim kaşımızın ve yüzümüzün güzelliği için oy vermiyor. Kendisine hizmet ve değer verdiğimizi gördüğü için bize destek oluyor. İktidarın devamını sağlamak, gelmekten daha zordur. Hem yerelde hem genelde halkımız bize destek veriyor. Bu zamana kadar her seçimden hep yüzümüzün akıyla çıktık. Bundan sonrada inşallah bu şekilde devam edecek. Elbette başarılar elde edilirken kadınlarımızın büyük bir katkısı var. Kadın elinin değmediği yerde bereket olmaz" diye konuştu.   

SİYASETTE SEN VE BEN YOKTUR
Ak Parti Kocaeli İl Kadın Kolları yönetimiyle buluşmasında küçük işlerle uğraşılmaması ve devamlı ileriye bakılması konusunda da hatırlatmalar yapan Karaosmanoğlu, "AK Parti’de ve bizlerin siyasi anlayışında sen-ben asla yoktur. Bu konunun çok önemli olduğunu özellikle belirtmek isterim. Ayrıca sizlerden şehrimizin geleceğini yakından ilgilendiren mahallerimizin sorunlarına ve eksikliklerine odaklanılmasını arzu ediyorum. Allaha şükürler olsun ki gerek Kocaeli Büyükşehir Belediyesi gerekse devletimizin imkânları çok iyi durumdadır. Kentimizde açlıktan ölen bir vatandaşımız olmamalıdır. Siyasetimiz de her daim çözüm odaklı olmalıdır" şeklinde konuştu. İl Başkanı veya icra da olmaktan ziyade bir şeyler yapmak ve üretmek gerekir diyen Karaosmanoğlu, "Yerelde gördüğünüz eksiklikleri tavsiyelerinizi bizlere iletebilirsiniz. İlçelerimizde de etkin bir şekilde çalışın" diyerek sözlerini tamamladı. 

ZİYARETİNİZ BİZLER İÇİN BÜYÜK BİR ONURDUR
Ziyarette bir konuşmada AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz yaptı. Yılmaz, "Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’nu burada ağırlamak bizler için büyük bir onurdur. Çiçeği burnunda bir yönetimle, Ramazan ayında yoğun bir çalışma temposuna girdik. Ev ziyaretlerimize ağırlık veriyor ve saha çalışmalarımızı çok önemsiyoruz" ifadelerini kullandı. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki