KARAKAYA VE ATİK TAKİP’TE

Karakaya 86 şirketler kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Şeref Karakaya ve Atik pastanesi sahibi Mehmet Atik gazetemizi ziyaret ettiler.
29 Aralık 2013, Pazar - 16:15

Gazetemiz genel yayın yönetmeni Macit Kardeş’le bir süre görüşen Karakaya ve Atik gazetemize yayın hayatında başarılar dilediler.

Karakaya ;Yakın Takip Gazetesinin, ilçede olup bitenleri basın ahlakı çerçevesinde haberleştirdiklerini, haberleri çarpıtmadan olduğu gibi sunmaya ve kamuoyu ile paylaştıklarını görüyorum. Sizin şahsınızda tüm ekibinize başarılar diliyorum dedi.

Yakın Takip gazetesinin ilçeye habercilik manasında yeni bir bakış açısı kattığını söyleyerek şöyle devam etti.İlçemiz çok hızlı bir şekilde gelişiyor,bu gelişmeyle beraber basınımızda güçlenerek yoluna devam ediyor.Takip gazetesi ilçemizin her kesimine habercilik manasında eşit ve ilkeli yaklaşımıyla taktir topluyor,çıktığınız bu yolda sizlere başarılar diliyorum dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kardeş,bölgemizde habercilik adına her şeyin iyisini okurlarımızla buluşturmak için gayret gösteriyoruz,sizlerin desteği bizleri onure ediyor,diyerek misafirlerine teşekkür etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki