Ak parti Çayırova ilçe başkanı Ekrem Karahan,Ramazan bayramı dolayısı ile bir kutlama mesajı yayımladı

Karahan mesajında şu ifadelere yer verdi;

Kıymetli hemşehrilerimiz, sizleri en kalbi duygularımla, muhabbetle selamlıyorum. Mübarek Ramazan Bayramınızı gönülden tebrik ediyorum. Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan ayını daha nihayete erdirdik, Tüm dünya ile Türkiye'yi de etkileyen koronavirüs salgını sebebiyle bu bayramı evlerde geçireceğiz.
Normalleşme adımlarının atılmaya başlandığı,bu günlerde hep birlikte "Dikkatli davranır, kurallara uyarsak maske-mesafe-temizlik hassasiyetine riayet edersek Allah'ın izniyle, bu süreçten de alnımızın akıyla çıkacağımız muhakkaktır." Küresel dayanışmanın bolca sözünün edilip fiiliyata dönüştürülmediği bir dünyada, millet olarak insanlığımızı göstermemize vesile olan alınan tedbirler ile hiçbir vatandaşımızın mağduriyet yaşamaması, zorluğa, yokluğa, yoksulluğa düşmemesi için devletimizin tüm kaynaklarını harekete geçiren Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdogana Çayırova adına şükranlarımızı arz ediyorum. Salgın sürecinde özverili bir şekilde görev yapan, sağlık çalışanları başta olmak üzere tüm kamu ve özel sektör personeline teşekkür ediyorum.
Yeni umutlarla girdiğimiz bayramımızın ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Rabbimden hepimizi bir sonraki ramazan ayına sağlıkla, esenlikle, huzurla kavuşturmasını diliyor saygılarımı sunuyorum.