KARABACAK’TAN YENİ YIL MESAJI

31 Aralık 2014, Çarşamba - 20:58

 

            Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ,yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayarak, 2015 yılının başta ülkemiz olmak üzere ,tüm insanlığa sağlık,mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni etti.

           

2015 yılının Darıca açısından yeni projelerin hayata geçeceği bir yıl olacağını ifade eden Başkan Karabacak mesajında şu görüşlere yer verdi. 2014 yılı gerek ülkemiz ve gerekse bölgemiz açısından önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl oldu.Yerel seçimlerden halkımızın büyük desteğiyle yeniden Belediye Başkanı olduğumuz 2014 yılında halkımıza en iyi şekilde hizmet verme gayreti içinde olduk.Ülkemizin her alanda büyük bir atılım sürecine girdiği son yıllarda, bölgemizde bu olumlu gelişmelerden nasibini almış ve ulaşım sağlık ,eğitim ve altyapı başta  olmak üzere , bir çok önemli yatırımlar halkımızın hizmetine sunulmuştur. Bizler de yerel yönetimler olarak ,ilçemizin her alanda modern bir kent olması için ,halkımızla hep birlikte çalıştık ve bundan sonra da çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdüreceğiz.Başta Kültür Merkezi ve Balkıçı Barınağı olmak üzere bir çok projeyi hayata geçireceğimiz 2015 yılında yine önemli projelerin de startını vereceğiz.

 

            Bu duygu ve düşüncelerle , 2015 yılının başta ülkemiz olmak üzere ,tüm insanlığa sağlık,mutluluk ve hayırlar getirmesi temennisiyle tüm halkımızın yeni yılını kutlar ,sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki