KARABACAKTAN YAŞLILAR HAFTASI MESAJI

23 Mart 2015, Pazartesi - 22:36

 

             Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak 18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, yaşlılarımıza sahip çıkmanın en önemli insanlık ve yurttaşlık görevlerinden birisi olduğunu ifade etti.

Başkan Karabacak yaşlı vatandaşlarımızın sürekli olarak baştacı edilmesi gerektiği üzerinde durarak mesajında şu görüşlere yer verdi.

Dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve manevi değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan değerlerimiz olan yaşlılarımız,bizlerin baştacıdır. Bilgelik, sabır , hoşgörü, ve muhakeme gücüyle geçmişten günümüze köprü kuran, deneyim ve tecrübeleriyle geleceğe ışık tutan, dualarıyla bereket ve huzurumuzu sağlayan yaşlı vatandaşlarımız  her türlü sevgi ve saygıyı hak etmektedirler.

Bizlerde yerel yönetimler olarak , yaşlılarımızın hayatını kolaylaştıracak çalışmalarla onlara her zaman destek olduk ,bundan sonra da olmaya devam edeceğiz.Bu insanlarımız için yapılacak olan her türlü aktiviteye , her zaman destek vermeyi kendimize borç biliyoruz. Gerek yerel yönetimlerde yapılan çalışmalar ve gerekse hükümetimizin son dönemlerde yaptıkları çalışmalarla yaşlı vatandaşlarımızın hayat standartları önemli ölçüde artmıştır.Bu duygu ve düşüncelerle yaşlılarımızın sevdikleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmeleri temennisiyle tüm vatandaşlarımızın 18-24 Mart Yaşlılar Haftası'nı en içten dileklerimle tebrik ediyorum.”

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki