KARABACAK MUHTARLARLA BULUŞTU

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak , mahalle muhtarlarıyla biraraya gelerek, ilçede devam eden çalışmalarla ilgili bilgilendirmelerde bulunup, mahallelerdeki sorunları dinledi.
15 Eylül 2015, Salı - 22:06

Başkan Karabacak muhtarların vatandaşlarla iletişimlerindeki önemine vurgu yaparak “mahallelerde vatandaşlarımızla sürekli irtibat halinde olan siz değerli muhtarlarımızın görüş ve önerileri bizler için çok önemli.Mahallelerimizdeki sıkıntıları en iyi bilen kişiler olarak sorunların çözümü noktasında hepiniz önemli görevler üstleniyorsunuz. Vatandaşlarımızın gerek istek ve taleplerinin değerlendirilmesi ve gerekse mahallelerimizdeki sorun ve sıkıntılarının çözümü noktasında sizlerle yapacağımız fikir alışverişleri büyük önem arzediyor.Hepimiz ilçemizin gelişmesi adına birlik ve beraberlik içinde çözümler üreterek güzel işler yaptığımız kanaatindeyim. “diyerek muhtarlara görevlerinde başarılar diledi.

Muhtarlar ise mahallelerinde devam eden çalışmaların yanısıra , vatandaşlardan gelen acil istekleri Başkan Karabacak’a ileterek , sorunların çözümü noktasında Başkan Karabacak’tan yardım istediler.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki