Karabacak, Kahvaltıda Esnafla Buluştu

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Ak Parti Darıca SKM’nin düzenlediği programlar çerçevesinde İstasyon Caddesi esnafıyla kahvaltıda bir araya geldi.
10 Şubat 2014, Pazartesi - 15:58

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak İstasyon Caddesinde Bulunan Esnafla bir araya geldi. Esnafın yoğun ilgi gösterdiği programda Başkan Karabacak “Ak Parti Hükümeti’yle birlikte esnafımızın yüzü gülmeye başladı. “ diyerek son yıllarda ekonomide yaşanan olumlu gelişmelere dikkat çekti.

11 YILDA ÇOK BÜYÜK ATILIMLAR YAPILDI

Başkan Karabacak Ak Partili kadroların görev yaptığı süre boyunca asgari ücretin yüzde 336 oranında arttığına vurgu yaparak “Hükümetimiz döneminde genel anlamda tüm ücretler toplam enflasyonun üzerinde artış sağladı, halkımız bizim iktidarımızda enflasyonun altında ezilmemiş, geçmişin kayıpları bu dönemde telafi edilmiştir. Geçtiğimiz 11 yıllık dönemde asgari ücretin alım gücüne bakıldığında çok önemli iyileşmeler görüyoruz. Bunlar doğal olarak halkımızın alım gücünü artırmış, esnafımız da bu gelişmelerden payını alarak ticaret hacmini artırmıştır” dedi.

DESTEK VE KATKI BEKLİYORUZ

Karabacak “İlçemizde de şu an bulunduğumuz İstasyon Caddesi’ni buna en iyi örnek olarak verebiliriz. Son yıllarda bu caddemizde bir çok banka şube açmış, önemli markalar açtıkları bayilerle İstasyon Caddesi’ndeki gelişime büyük katkı sağlamışlardır. Yeni dönemde de birkaç ay içinde açılışını gerçekleştireceğimiz Kültür Merkezi’miz başta olmak üzere yeni işyerleri bu gelişime katkı sağlayacaklardır.Sizlerden yeni dönemde de bu gelişime destek vererek ,istikrar adına katkı ve destek bekliyoruz.” diyerek konuşmasını tamamladı.Başkan Karabacak ve beraberindekiler daha sonra cadde üzerindeki esnafı ziyaret etti.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki