Karabacak; Dimdik ayaktayız

Karabacak; Dimdik ayaktayız
05 Eylül 2016, Pazartesi - 12:50

Darıca belediye başkanı Şükrü Karabacak düzenlediği basın toplantısında gündemi değerlendirdi.

Darıca belediye başkanı Şükrü Karabacak düzenlediği basın toplantısında gündemi değerlendirdi, yapılan  projeleri ve proje aşamasında olan yatırımları değerlendirdi.

Konuşmasının basında  bazı basın mensuplarına da sitemde bulunan Karabacak,hepimiz bu geminin yolcusuyuz, kurumlar işlerini daha ciddi yapmalıdırlar, hepimizin bir birimize karşı sorumluluklarımız var, her kurum işini daha ciddi yapmalı, amacımız bu aziz milletimize hizmet etmek.15 Temmuz darbe kalkışmasına da değinen Başkan Karabacak darbe girişiminin ilk dakikasından başlayarak yediden yetmişe aziz milletimizle beraber birlikte olduk .Darbe gecesinde 90 yaşındaki bir amcanında banada silah verin bende memleketimi koruyacağım sözlerini anlatırken duygulanan Başkan; bu aziz millete kimse bir şey yapamaz ,yaşı, dili ,dini rengi, siyasi görüşü ne olursa olsun millet olarak vatanımıza hep birlikte sahip çıktık. Lider olmak çok farklı bir olay, bu manada büyük lider olduğunu bir kez daha bizlere gösteren Sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyorum. Sayın başbakanımızın mücadelesi ve açıkladığı programlarla İnşallah ülkemiz bu krizi daha erken atlatacak diyerek sözlerine devam eden Karabacak,Tüm yerel ve ulusal medyamıza da huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyorum. Medyamızın ne kadar çok önemli olduğunu bir kez daha gösterdiniz sizleri tebrik ediyorum dedi.

Darbe girişiminden dolayı moral bozuklukları yaşadıklarının altını çizen Karabacak,bizler ülkemiz için canımızı vermeye her zaman hazırız,söz konusu memleket meselesi ise gerisi teferruattır.Devletimiz bu kalkışmanın izlerini hızlı bir şekilde silmeye devam ediyor,İnşallah en kısa sürede bu hain kalkışmanın izlerini silerek Sayın cumhurbaşkanımızın gösterdiği 2023 hedeflerini yakalayacağız. Darıca genelinde yapılan yatırımlarıda anlatan Karabacak, yatırımlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz,işlerimizde darbe girişiminden dolayı yavaşlama olsada şimdi gece gündüz demeden çalışarak oluşan o boşlukları telafi edeceğiz dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki