KALPLER ÇAYIROVADA ATTI

16 Ağustos 2015, Pazar - 21:23

Çayırova Belediyesi Kültür Salonu’nda dün akşam gerçekleşen toplantıya AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemalettin Kaflı, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, Çayırova AK Parti belediye meclis üyeleri, ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları, il ve ilçe yöneticileri, mahalle başkanları ve partililer katıldı.

 

KAFLI, HEDEF TEK BAŞINA İKTİDAR

AK Parti Kocaeli milletvekili Cemalletin Kaflı yaptığı konuşmasında Ülkemizde yaşanan terör olaylarında şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum diyerek teröre karşı sert bir şekilde duracağız dedi kimse bizim kardeşliğimizi zedeleyemez dedi. 7 Haziran seçimleri halkımızın tercihi her zaman saygılıyızdır AK kadrolarımız ile yapacağımız çalışmalar ile yeniden tek başına iktidara geleceklerini belirterek yılmadan usanmadan halkımız ile bir olmaya devam edeceklerini belirtti ve ilçe danışma programına katılan AK Parti Çayırova ile ailesine teşekkürlerini sundu.

 

KILIÇ, AK ÇAYIROVA SEÇİME HAZIR

Toplantıda ilk olarak AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç bir konuşma yaptı. Kılıç, yaptığı konuşmada, “AK Parti 2002 yılından bu yana sessizlerin devi olmuştur. Birlik ve beraberlik içinde yaşamak hedefimiz olmuştur. Millet idaresi dışında hiçbir gücün hükümet değiştirmesine izin vermeyeceğiz. Halk bize sandıkta sarı kart gösterdi yılmadan çalışmalara sürdürmekteyiz geçtiğimiz seçimde dört ilçede birinci geldik şimdiki hedefimiz Kocaeli ilçelerinde en çok oy alarak birinci çıkacağız diyerek AK Çayırova her zaman seçimlere hazırdır dedi ve teşekkürlerini sunarak sözlerini noktaladı.

 

DEMİRCİ, ÜÇLÜ OLSUN GÜÇLÜ OLSUN

Çayırova Belediyesi Başkanı Şevki Demirci yaptığı konuşmada;  'Seçimlerden bu yana belediye olarak belli başlı faaliyetler yaptık. Teşkilatlar belediye faaliyetlerini halk duyurmamızı sağlıyor. Göreve geldiğimizden bu yana tasarruf tedbirleri aldık. Mevcut projeleri tamamladık ve yeni projeler hazırladık. Fatih caddesini 20 içinde bitireceğiz, Çayırovamımıza tam donanımlı hastanemiz hayırlı olsun, Yenimahalle kavşağını yenileceğiz, Şekerpınarın 20 senelik çilesini yakında bitiriyoruz, Çağdaşkentte yakışan bir camii çalışmalarımız sürüyor Çayırovada alt yapı atağımız hız kesmiyor, Emek mahallesinin yüzde 70 doğalgaza kavuşturduk, yeni karakol binamız ilçemize hayırlı olsun, Kent meydanı, Otogar, küçük sanayi sitesi projelerimiz yakında hayata geçecektir evet “Üçlü olsun güçlü olsun” diyorum halkımız her şeye layıktır diyerek alnımızın akıyla verilen görevi layıkı ile gerçekleştirmenin mutluluğunu birlikte yaşıyoruz çünkü AK Parti ailesi güçlü bir ailedir diyerek sözlerini noktaladı.

 

AK ÇAYIROVA İLÇE DANIŞMADA BİR ARAYA GELDİ

35 ilçe danışma programında ilçe divan Başkan Murat Kalkan, Ali Osman Gür, Üveyde Ünal, Hakan Kartal gerçekleşti.

Kadın kolları, Gençlik kolları, kısa teşekkür konuşmaları ile ilçe tanışma toplantısı sonra basına kapalı bir şekilde gerçekleşti AK Partilerin yoğun ilgi gösterdiği 35 ilçe danışmada birlik ve beraberlik mesajları içinde gerçekleşti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki