KALİTENİN ADI:HİSAR TEPE

Eskihisar'ın yeni markası HİSAR-TEPE Restaurant!Özellikle eşsiz Körfez manzarası ve doğal ortamıyla Gebze’de geniş kitlelerin tercih ettiği Dil-Asa restaurant'ın yeni sahibi Çayırova’lı iş adamı Zafer Kılıç, geçtiğimiz hafta isim değişikliğine giderek ismini Hisar-Tepe Kafe ve Restaurant olarak değiştirdi.
06 Ocak 2014, Pazartesi - 16:19

 

BÜYÜK DEĞİŞİM

Gebze'nin balkonu Eskihisar’da faaliyet gösteren Dil- Asa Restaurant’ı Kümes Şirketler Gurubu yönetim Kurulu Başkanı Zafer Kılıç devraldı. Uzun süredir gıda sektöründe faaliyet gösteren ve Kümes Şirketler grubu ile kendisini kanıtlayan Zafer Kılıç, Dil-Asa Restaurant’ı devraldıktan sonra Dil-Asa adeta değişime uğradı.Hisar-Tepe'yi tercih eden vatandaşlar değişim karşısında şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar.

HİSAR-TEPE MARKA OLACAK

 

Hisar-Tepe’yı bölgede marka haline getireceklerini söyleyen Zafer Kılıç şöyle konuştu: “Restaurantımız kapalı alan ve açık alan olmak üzere İki bölümden oluşuyor. Kapalı alanımız 180 Kişilik, açık alanımız ise 250 kişilik. Biz 16 Aralık 2013 tarihinden itibaren Dil-Asa’yı devraldık. Restaurantımız beş bucuk dönüm üzerine kurulmuş, eşsiz deniz manzarası ve konumu ile müşterilerimize hizmet veriyor. 2009 yılından beri gıda sektörünün içerisindeyim. 2009 yılından beri marka olan Kümes Restaurantları olarak bölge halkımıza hizmet veriyoruz. Biz gıda sektöründeki bilgi ve birikimimizi Hisar-Tepe Restauranta aktaracağız.”

YENİ PERSONEL YENİ YÜZLER

 

Devraldıktan sonra personelde büyük değişime gittiklerini dile getiren Kılıç: “Restaurantı devraldıktan sonra personelin tamamını değiştirdik. Şuan 22 Personel ile hizmet veriyoruz. Personelimizin hepsi işini çok iyi bilen bu sektörde tecrübeli arkadaşlarımız. Bizim en büyük hedefimiz kaliteli ekibimizle birlikte Fabrika, Okul, Cemiyet ve Derneklere hizmet sunmak. Biz Hisar-Tepe Retaurant olarak Düğün, Sünnet ve Nişan gibi organizasyonları yapmıyoruz. Yapmayacağız da. Biz hiçbir müşterimizi kapıdan çevirmek istemiyoruz. Yenilediğimiz personel ve fiyatlarımız ile kaliteli hizmet için kolları sıvadık. ”dedi.

KAFE BÖLÜMÜ AÇILIYOR

 

Nisan 2014’te Kafe bölümü ile de hizmet vereceklerini dile getiren Zafer Kılıç: “Hisar-Tepe  Restaurant olarak Nisan ayında bünyemizde Kafe’miz ile de hizmet vermeye başlayacağız. Artık müşterilerimiz Kafe bölümümüzde de Bir Kafe’de olan tüm hizmetlerden yararlanabilecekler. Bölgemizde büyük eksik olan ve özellikle gençlerimizin vakit geçireceğiz nezih bir ortamı da bu bölgeye kazandırmış olacağız.”

İSTANBUL'A GİTMELERİNE GEREK KALMAYACAK

 

Biz bölgemiz insanının misafirlerini ağırlamak için İstanbul'a gitmesini istemiyoruz. Bunun için Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası'nda ki vatandaşlarımız bir misafiri geldiğinde ya da bir hafta sonu nezih bir ortamda yemek yemek istediği zaman bizleri tercih edecek. Biz gerek fiyatlarımız ile gerekse sunacağımız hizmet ile müşterilerimizi başka yerlere gitmekten kurtaracağız. Burası gerçekten çok güzel bir mekân. Biz de burayı daha da güzelleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz”

HAFTASONU AÇIK BÜFE KAHVALTI

 

Hafta sonu Pazar günleri Açık Büfe Kahvaltılarının müşteriler tarafından büyük beğeni topladığını dile getiren Zafer Kılıç: “Özellikle bu kış günlerinden hafta sonları Pazar günü müessesemizde müşterilerimize açık büfe kahvaltı sunuyoruz. Çocuklar için Palyaço getiriyoruz. Aileler nezih bir ortamda eğlenerek kahvaltı yapıyorlar. Nisan ayı itibari ile Cumartesi ve Pazar günü Açık Büfe kahvaltılarımız hep olacak”

YILLARIN DOSTLUĞUNA HAZIRIZ

Menülerinin geniş olduğunu ve fiyatların çok uygun olduğunu dile getiren Kılıç: “Hisar-Tepe Restaurant’ta menü çeşidimiz çok fazla. Fiyatlarımız ise oldukça uygun. Bizi tercih eden Müşterilerimize Kahvaltı, Ara Sıcaklar, Zeytin Yağlılar, Salatalar, Pide ve çeşitleri, Kebap Çeşitleri, Et yemekleri ve Spesyeller, Makarnalar, Tavuk Yemekleri, Tatlılar, Yemek Çeşitleri, Sıcak ve Soğuk içecekler ile hizmet veriyoruz. Biz diyoruz ki; çalışmamız değil, tanışmamız önemli. Biz yılların dostluğuna hazırız.”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki