Kalbiniz onlara emanet!

Medical Park Gebze Hastanesi’nin yeni ekibi kalp ameliyatlarını korku olmaktan çıkardı. Acil kalp rahatsızlığıyla hastaneye gelen hasta; dört günde ameliyat edilip sağlığa kavuşturulduktan sonra taburcu ediliyor.
15 Temmuz 2014, Salı - 14:49

Medical Park Gebze Hastanesi’nin yenilenen kadrosu mucizelere imza atmaya başladı. Uzman doktorlar kalp ameliyatı gibi riski bir operasyonu bile başarıyla tamamlayıp hatlarınız dört gün içinde taburcu ediyor. Gebze'nin en başarılı gazetecilerinden Dağdeviren Medya ve Demokrat Gebze Gazetesi'nin sahibi Murat Dağdeviren'in annesi Aysen Dağdeviren göğüs ağrısı şikâyetiyle Gebze Medicalpark Hastanesi'ne başvurdu. Yapılan koroner anjiyografide kalp damarlarının ileri derecede daralmış olduğu saptandı. Gerekli hazırlıkların ardından Op. Dr. Osman Fazlıoğulları ve Op. Dr. Mert Dumantepe’den oluşan Kalp ve Damar Cerrahisi ekibi tarafından ameliyata alındı ve üç damar Bypass ameliyatı yapıldı.

Yapılan Bypass ameliyatı hakkında bilgi veren, Kalp ve damar Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Osman Fazlıoğulları, hastanın kalp krizi geçirmeden ameliyat yapılabildiği için çok şanslı olduğunu belirtti. Bu nedenle ameliyatın çok başarılı geçtiğini ve hastanın 4. Gün evine gönderildiğini söyledi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki