Kaflı partisinin yeni hedefini açıkladı

AKP Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, seçimlerin ardından hedeflerinin Cumhurbaşkanlığı seçimi olduğunu belirterek “Teşkilatımız yerel seçimden sonra şimdi Cumhurbaşkanlığı seçimine hazırlanıyor”dedi.
09 Nisan 2014, Çarşamba - 12:23

Gazetemize açıklama yapan AKP Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı 30 Mart seçimlerini başarılı bir şekilde çıktıklarını belirterek, “Seçimlerden teşkilat olarak alnımızın akıyla çıktı. Yerel seçimlerin henüz bitmesine karşın şimdi teşkilat olarak hedefimiz Cumhurbaşkanlığı seçimidir. Bu anlamda çalışmalarımızı bu yöne doğru kaydırıyoruz. Parti üyelerimizin bu yöndeki isteği ve çalışmaları bizleri mutlu ediyor. İnanıyorum ki Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de AK Parti Gebze ilçe teşkilatı olarak aynı başarıyı göstereceğiz.”dedi.

KADIN MECLİS ÜYESİ SAYISI 7 OLDU

Yeni oluşan Gebze Belediyesi meclis tablosunda AKP grubunda 7 kadın meclis üyesi olduğunun da altını çizen  Kaflı, “Geçtiğimiz dönem 3 meclis üyemiz vardı bu sayıyı 7’ye çıkardık. Buda bizim kadına bakışımızı ve ona verdiğimiz değeri ortaya çıkarıyor. Ayın zaman da yine gençlere de önem verdik ve onların  meclise girmesine katkı sunduk. Bir başka şey ise meclis üyesi adayı olan 37 arkadaşımızın tümünün seçim sürecinde bütün çalışmalara katılmasıdır. Bu bizi dolayısıyla mutlu etmiştir.”dedi.

VATANDAŞ HİZMET BEKLİYOR

Seçim sonrasında partilerine yönelik olarak olumlu tepkiler aldıklarını söyleyen Cemalettin Kaflı, kendilerine oy verenlerin hizmet   beklediğini söyledi. Kaflı, “Bize oy verenler diyorlar ki biz oyu verdik  şimdi sizden hizmet bekliyoruz. Evet şimdi hizmet zamanıdır ve o hizmetler artarak devam edrecektir.”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki