İzmit Otogarı'nı felç eden kesinti

02 Temmuz 2016, Cumartesi - 17:53

Sabaha karşı 04.00'te kesilen elektrik otogarı felç etti. Otogar Başkanı Halil Baylam, bayram arifesinde SEDAŞ'ın yaptığının rezillik olduğunu söyledi.

SABAHA KARŞI KESİLDİ
Bu sabah saat 04.00 itibariyle İzmit şehitler arası otobüs terminalinde elektriktik kesintisi yaşandı. Jeneratörlerin de çalışmaması sebebiyle otogar felç oldu. Otobüs firmaları elektrik kesintisi sebebiyle yolculara bileti bilgisayar ortamı yerine eski usul gibi elden keserek verdi. 


BİLET KESEMİYORUZ
SEDAŞ' ı aradığını ancak kendine muhatap bulaşmadığını söyleyen otogar Başkan'ı Halil Baylam, “Sabah 04:00’ten beri elektrikler kesik. Jeneratörler de çalışmıyor. Bilet kesemiyoruz. Bayram üstü rezil olduk. SEDAŞ’ın yaptığı zulümden başka bir şey değil. SEDAŞ’ı aradım saat 16:00’da gelecek elektrik dedi. Muhatap ile görüşmek istedim telefon numarası bile vermediler” dedi.

SÜREKLİ BAKIM VAR DİYORLAR
Her gün otogarda elektrik kesintisi yaşadıklarını kaydeden Baylam, “Neden kesinti yaşanıyor bilmiyoruz. Sürekli bakım var diyorlar. Yolcular ve esnaf sıkıntında. Bugün değil, kaç senedir bu elektrik sıkıntısını çekiyoruz. Ne yapmamız gerekirse girişimde bulunacağız. Halimize esnaf demeye şahit lazım. Yolcularla karşı karşıya kaldık” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki