~~
İyi Parti Gebze İlçe Başkanı Özhan Öztürk gazetemize yapmış olduğu açıklamalarda Ballıkayalar’a dikkat çekti. Öztürk, “Yakın zamandaki Ballı Kayalar konusunda endişelerimiz var. Bu bölge sit alanıdır, oradaki yol çalışmasında toplamda 17.000 ağaç kesileceği söyleniyor, biz bunun karşısındayız. Buradaki ağaçları kesmek bu dokuyu bozmaktır, biz buna göz yumamayız” dedi.


Yerel seçimlere parti ve teşkilat olarak hazır olduklarını dile getiren İyi Parti Gebze İlçe Başkanı Özhan Öztürk, “İyi Parti Gebze olarak teşkilatlanma çalışmalarımız sürüyor. Teşkilatımızın yönetiminde 44 kişi bulunmakta ve bu 44 kişi işinin ehli insanlar. Göreve geldiğimizden beri teşkilatlanma çalışmalarımız son sürat devam ediyor. Gençlik kollarımız ve kadın kollarımız için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyor. Mahalle teşkilatlarımızı oluşturuyoruz. Gebze Belediyesini almak için yola çıktık ve bu konuda iddialıyız. Yönetim kurulumuz sürekli ve verimli bir şekilde çalışıyor. Gebze’miz için hem başkanlık hem de meclis üyesi aday adayları başvurularımız var. Şuan da 4 kişi başkanlık aday adaylığı için başvurmuş durumda. En kuvvetli adayı çıkaracağız. Hem başkanlık konusunda hem de meclis üyeleri konusunda en kuvvetli adayları belirleyip yola çıkacağız” şeklinde konuştu.

HERYERDE OLACAĞIZ
Teşkilat olarak her türlü çalışmayı hazırladıklarını ve yakın zamanda sahaya çıkacaklarını dile getiren Öztürk, “İyi Parti den sonra Gebze Siyaseti değişecek. Gördüğümüz bütün sorunları problemleri sürekli dile getireceğiz, çözüm için sonuna kadar mücadele edeceğiz. Sıkmadık el çalmadık kapı, dokunmadık insan bırakmayacağız. Bundan sonra gece gündüz sahada olacağız, girmedik yer bırakmayacağız. Beni ve teşkilatımı her an her yerde göreceksiniz” diye konuştu.

GÜÇLÜ BİR ADAY GELECEK
İttifak olup olmayacağı yönündeki tahminlerini de dile getiren Öztürk, “İttifak olacağını düşünmüyorum. Biz kendi adayımızı kendimiz çıkaracağız. Hali hazırda 4 aday adayımız var ve güçlü bir aday ile seçimlere gireceğiz. Seçeceğimiz aday herkes tarafından kabul gören, halkın içinden, sevilen sayılan biri olacak” dedi.