İttifak adayları bir araya geldi

20 Nisan 2015, Pazartesi - 09:08

 

7 Haziran seçimlerine ittifak kurarak birlikte girme kararı alan Saadet Partisi (SP) ve Büyük Birlik Partisi (BBP) milletvekili adayları önceki gün  basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Programa SP Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli 1’inci sıra milletvekili adayı Hasan Bitmez, BBP İl Başkanı Nihat Yıldız, SP İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, milli ittifak 11 milletvekili adayı ve partililer katıldı. "
Düzenlenen kahvaltı programında konuşma yapan SP İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, “Çetin bir mücadeleye girmiş bulunuyoruz. Bugün bu program sayesinde besmele ile çalışmalara başlamış oluyoruz. Bu ittifak ile listemizdeki isimleri meclise göndererek Türkiye’ye yeni bir başlangıç yapmak istiyoruz. Türkiye’nin bu yeniliğe ve başlangıca ihtiyacı var. Biz bu ıstırabı bitirmek zorundayız. Kendileri de bunu şundan oldu ve bundan oldu diye itiraf ediyorlar. Öyle bir oyun içerisine girdiler ki artık o oyunsan kendileri bile çıkamaz hale geldi. Bunları göndermenin yoluna bakacağız” şeklinde konuştu.  Ejderoğlu’ndan sonra kürsüye çıkan BBP İl Başkanı Nihat Yıldız geçmiş yıllardan örnekler vererek vaatlerini gerçekleştireceklerini savundu. Yıldız yaptığı konuşmada, “Bu ittifak tabanın, halkın istediği milli bir ittifak. Bizler de sahaya inerek icraatımızı göstereceğiz ve bu ittifakın adaylarını meclise göndermeyi başaracağız. Hep birlikte kapı kapı ve sokak sokak gezerek 12 yıldır bu ülkeyi sömüren iktidarı yeneceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki