İsu Genel Müdürlüğü’nde Ramazan Bayramlaşması Yapıldı

İsu Genel Müdürlüğü’nde Ramazan Bayramlaşması Yapıldı
01 Temmuz 2016, Cuma - 21:44

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü’nde, geleneksel Ramazan bayramlaşması töreni yapıldı. Resmi tatil nedeniyle geleneksel Ramazan bayramlaşması programı erkene alındı. Başbakan Binali Yıldırım’ın Gebze’de incelemeleri nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun katılamadığı geleneksel bayramlaşma programına Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, Genel Müdür İlhan Bayram, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Ark ve Alaeddin Alkaç, Genel Müdür Yardımcıları Ali Sağlık ve Uğur Susoy, Daire Başkanları ile Şube Müdürleri ve personel katıldı.

BAYRAM,”UYUMLU BİR EKİP İLE BAŞARILI ÇALIŞMALAR YAPIYORUZ

Genel Müdürlük bahçesinde düzenlenen programda konuşan İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, uyumlu bir ekip ile başarılı çalışmalara imza attıklarını söyledi. Günlük 425 bin m3 suyu şehre verdiklerini ve su problemlerinin bulunmadığını ifade eden Genel Müdür Bayram, “Bu kurum, bu şehre hizmet veriyor. Kurumun değişik birimlerinde  çalışanlar olarak doğru düzgün ve güzel işler yapıyoruz. Çarklar birbiriyle uyum içinde döndürülüyor. Allaha hamdolsun son günlerde  su tüketimi 400 bin m3 üzerine çıkarak 425 bin m3’ü buldu. Bu rakamlar çok önemli rakamlar. Çok şükür yeterli suyumuz var. Kimseye de su sıkıntısı olacak işte şöyle yapın böyle yapın demiyoruz. Her zaman tasarruf ve israf etmeden kullanmanın önemini anlatıyoruz. Bu rahatlığı nerde elde ediyoruz; Bu rahatlığı da ekibin uyumu ve güzel çalışmalarının sonucudur.”dedi. 

“İSU, MARKA BİR KURUM”

İSU Genel Müdürlüğü’nün yaptığı çalışmalarla Türkiye’de marka bir kurum olduğunu da belirten Genel Müdür Bayram, şunları kaydetti,” Bu  kurum şuanda Türkiye’nin marka bir kurumu oldu. Bu kurum ülkemizin gözbebeği bir kurumu oldu. Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile yaptığımız görüşmelerde, onlar bize ifade ediyor. Diğer Su ve Kanal İdarelerinden sürekli buraya gelen giden ekipler oluyor, sürekli bize bir şeyler soruyorlar. Ben bundan da memnunum. Demek ki iyi yoldayız ki birilerine örnek oluyoruz, birilerine yaptığımız yaptıklarımızı ve tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Bunlar güzel şeyler.”

BAYRAM TEBRİĞİ

Uzun bayram tatili nedeniyle yola gidecek olanlara trafikte dikkatli olması tavsiyesinde de bulunan İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, “Ramazan bayramı inşallah hepimiz için, memleketimiz, ulusumuz, İslam alemi için hayırlı bir bayram olur. Allah, tekrarını huzurlu, sağlıklı bir şekilde hepimize nasip eder. Bu duygularla Kadir gecenizi tebrik ediyorum, hepinizin bayramı şimdiden mübarek olsun. Hayırlı bayramlar diliyorum.”dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki