İsu Genel Müdürlüğü Bayram Tatili Boyunca Görevdeydi

29 Eylül 2015, Salı - 13:57

Kocaeli’nde altyapının öncü kurumu olan İSU Genel Müdürlüğü, 9 gün süren Kurban Bayramı tatili boyunca 7 gün 24 saat görev başındaydı. İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, Genel Müdürlük ile İlçe Şube Müdürlüklerinde görev başındaki personeli ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti.

MERKEZ VE ŞANTİYELER GEZİLDİ.

İl genelinde 8500 km içmesuyu, 5100 km kanalizasyon ve 350 km yağmursuyu hattı ile 18 adet atıksu ve 14 adet içmesuyu arıtma tesisi işleten İSU Genel Müdürlüğü, Kurban Bayramı’nda da çalışmalarını sürdürdü. 26 ayrı projenin inşaat çalışmalarını sürdüren Kurum, kazı çalışmalarının yapılmaması üzerine nöbetçi ekiplerle bayram tatili boyunca 24 saat görev yaptı. Genel Müdür İlhan Bayram, nöbet başındaki  ALO 185 Arıza İhbar Merkezi, SCADA Merkezi ile İzmit, Gebze, Dilovası, Çayırova, Darıca,Körfez, Derince, Kartepe, Başiskele, Gölcük ve Karamürsel İlçe Şube Müdürlüklerine bağlı şantiyeleri gezdi.

“BAYRAM BOYUNCA PROBLEM YAŞANMADI”

Genel Müdür Yardımcıları Alaeddin Alkaç ve Ali Sağlık’ın da katıldığı ve 2 gün süren bayramlaşma gezisinde Genel Müdür Bayram, şantiyede görev yapan nöbetçi ekipler ile yöneticilerin bayramlarını tebrik etti. Bayram boyunca su sıkıntısı yaşanmadığını belirten İSU Genel Müdürü İlhan Bayram, yer yer ani gelişen kanalizasyon arızalarına da nöbetçi ekiplerin anında müdahale ettiğini kaydetti. Bayram boyunca ekipler tarafından yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür eden Genel Müdür, “Kurum olarak su gibi hayati öneme sahip bir hizmet veriyoruz. Ondan dolayı 7 gün 24 saat çalışan, üreten bir kurumuz. İyi ve tecrübeli bir ekiple Kocaelili hemşerilerimize hizmet veriyoruz. 9 gün süren Kurban Bayramı boyunca da kesintisiz su, atıksuların uzaklaştırılması ve arıtılması gibi hizmetlerimizi aksatmadan sürdürdük. Bu vesile ile çalışan ekiplerimizi yerinde ziyaret ederek hem bayramlarını tebrik ettik hem de moral verdiğimiz gibi moral kazandık. “dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki