İŞTE YILMAZ’IN GEBZE PROJELERİ

CHP Gebze Belediye Başkan Adayı Yakup Yılmaz, projelerini mükemmel bir organizasyonla kamuoyu ile paylaştı. Bostan Düğün Salonunda gerçekleştirilen törende meclis üyeleri de tanıtıldı. Organizasyonun güzelliği, katılımın yüksekliği, projelerin tanıtım teknikleri izleyicilerden tam not aldı.
03 Mart 2014, Pazartesi - 11:50

Salonun tıklım tıklım dolduğu,  bir kısım vatandaşın dışarıda kaldığı tanıtım toplantısına vatandaşlar akın etti. Toplantıya Kocaeli Milletvekili M. Hilal kaplan, CHP İlçe Başkanı Sedat Tatar, Çayırova Belediye Başkan Adayı Timur Koç ve İlçe Başkanı Rasim Meriç, İl Genel meclis Üyesi Talat Osmanoğulları, eski Belediye Başkanı M. Emin Akın, belediye meclis üyeleri, meclis üyesi adayları, muhtarlar, sendika ve çok sayıda dernek başkanı ile parti üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Toplantı CHP İlçe Başkanı Sedat Tatar’ın coşkulu ve salonu ayağa kaldıran konuşmasıyla başladı. Tatar’ın açıklamaları sık sık alkışlarla kesildi. Toplantı sonrası ise,  CHP Kocaeli milletvekili M. Hilal Kaplan bir konuşma yaptı.

En son kürsüye gelen ve Proje Komisyonu üyesi Mimar Salih Işık tarafından  eşliğinde projeleri sunan CHP Adayı  Yakup yılmaz ise, salonu adeta coşturdu. İşte Yılmaz’ın açıklamaları…

YILMAZ NELER AÇIKLADI?

Çocukluk, gençlik, çalışma ve evlilik hayatımın önemli yıllarının geçtiği Gebze’den kısa bir ayrılıktan sonra Belediye Başkanı adayı olarak tekrar karşınızdayım. Çalışma hayatımın en önemli yılları Gebze Belediyesi’nin çeşitli kademelerinde geçti.  Tüm kademelerde müdür ve başkan yardımcısı olarak görev yaptım Gebze’nin kent giriş ve çıkış sorunu kalmayacak. Trafik ve ulaşım sorunu çözülmüş bir Gebze’yi gençlerimize ve çocuklarımıza miras bırakacağız. Mahallelerimizin yaşamsal, sosyal, ekonomik, eğitim, sağlık, park, kent hayatına katılım gibi sorunları çözülmüş, şimdi içinde yaşadığımız sıkıntıları geride kalmış bir Gebze için karşınızdayız.

Görev ve yetkiyi bilenlere, halk için çalışana teslim edeceğinize güvenimiz tamdır.  31 Mart günü tüm kadrolarımızla ve ekibimizle görev başındayız.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki