İŞTE BENİM USTAM.

İşte benim Ustam sloganıyla seçim startı vererek halkın her kesiminin ilgi odağı olan Usta tanıtım toplantısı düzenleyerek resmi aday adaylığını açıkladı.
28 Ekim 2013, Pazartesi - 10:19

Ak parti ilçe teşkilatında yapılan tanıtım toplantısında konuşan Mustafa Usta adil ve adaletli bir yönetici olacağım diyerek sözlerine şöyle devam etti.

Halka hizmet anlayışlı bir yerel yönetim, hiçbir ayrım yapmadan kentte yaşayan insanların tamamına eşit hizmet vermek ve halkın tüm ihtiyaçlarını karşılamak için çalışır. AK Parti, iktidarda bulunduğu kentlerde gerçek belediyeciliğin ne olduğunu tüm Türkiye'ye göstermiş ve öğretmiştir.  Biz çalışıyoruz, işimizi yapıyoruz, hizmetimizi halk ile buluşturuyor ve bu hizmetimizi gören halk nereye oy atacağını çok iyi biliyor. Oylar lafa değil, hizmete akıyor. AK Parti, Milletin teveccühü ve takdirini kazanan hizmetleri sayesinde, Türkiye'nin bütün renklerinin, bölgelerinin ve vatandaşlarının partisi olmuş ve milletimizin % 50 oyunu almıştır.

 

Artık Türkiye’de her iki kişiden biri AK Parti’lidir. 

 

Ak parti yol oldu, köprü oldu, Okul oldu okuttu, sevgi oldu herkesi bağrına bastı, hastane oldu ayrım yapmaksızın herkese şifa dağıttı. Yoksula iş, işçiye güvence oldu. Ak Parti ekonomiye güç, dış politikaya itibar oldu. Sağlıkta, eğitimde, sosyal güvenlikte, yoksullara, engellilere, yaşlılarımıza verdimiz, hizmetlerde “bu kadar yeter” diye asla düşünmedi.  Biz güçlü bir ekonominin partisiyiz. Biz artık her an kriz bekleyen, her krizde cebindeki, elindeki parası çarpılan, yüksek enflasyon altında ezilen bir devlet değiliz. Bizim yolumuz diyalogun, saygı ile her sorunun müzakere edebilmenin, demokrasi içinde her sese kulak vermenin yoludur.

 

 

Değerli Çayırovalılar,

Başbakanımız Sayın Recep Tayip ERDOĞAN’nın koymuş olduğu 2023 ve 2071 hedeflerine kararlılık ve emin adımlarla ilerliyoruz. Öncelikli hedefimiz Çayırova’yı 2023 hedeflerine ulaştırmak, Uzun vadede ki büyük hedefimiz olan 2071 hedefini ise biz göremeyecek olsak da bugün doğacak çocukların öyle bir hedefte büyümesi için yolu şimdiden hazırlamak. Şahsım dahil birçoğumuz o tarihe de erişemeyeceğiz. Gençlerimiz, çocuklarımız, torunlarımız için daha yaşanabilir Türkiye’yi ve Çayırovayı imar etmek için şimdiden kolları sıvıyoruz. Allah ömür verirde 2071’e ulaşırsak, durmak yok yola devam diyenlerden olacağız” 

 

 

Sevgili Çayırovalılar,

100 bin nüfuslu Çayırova her an gelişen, değişen ve büyüyen bir ilçede sorun çıkaran değil, çözüm üreten bir yönetici olmayı hedefliyorum. Çayırova ve Çayırova halkına daha iyi hizmet vermek için aday adayınız oldum. Allah nasip ederse Halka hizmet, Hakk’a hizmet düsturu ile hareket edeceğim. Bilgi ve tecrübelerim, hizmet aşkım ve çalışma ahlakımla bunu başaracağım. Yaşadığımız bu güzel kenti, ekip ruhuyla, mahalle meclisleriyle ve siz halkımız ile birlikte yöneteceğiz. En doğru ve en iyi hizmetleri üreterek, hayatın önündeki tüm engelleri ortadan kaldıracağız. Aldığım aile ve teşkilat terbiyesiyle, hiçbir şaibe ve kirliliğe bulaşmadan, anlım ak olarak bu günlere geldim.  Bu güne kadar talip olduğum her işi başardım ve başaramayacağım hiçbir işe de talip olmadım. Hesap soran değil, hesap veren, Adil ve Şeffaf bir yönetim anlayışımız olacak. İlçemizin problemlerinin kısa sürede nasıl çözüme kavuşturulduğunu göstermek için, Örnek alan değil, örnek alınan bir Çayırova için, adayım. 

 

 

 

 

Değerli Çayırovalılar,

İşte Bu düşünce ve hayallerinizi birlikte gerçekleştirmeye sizleri davet ediyorum. Sizlerin sevgisini, hoşnutluğunu, duasını kazanmak ve gurur kaynağız olmak için, Ak Parti Çayırova Belediye Başkanlığı için huzurunuzdayım. Çayırova AK Parti teşkilatı olarak bu seçimlerden zaferle çıkabilecek inanca, cesarete, azme ve çalışkanlığa sahibiz. Çalmadığımız kapı, elini sıkmadığımız, halini ve hatırını sormadığımız, derdini dinlemediğimiz insan bırakmayacağız. İnşallah, birlik ve beraberlik içinde İnançla, azimle ve kararlılıkla çalışarak, % 100 zafere ulaşacağız. Teşkilatın içinden, teşkilat terbiyesiyle büyüyerek bu günlere geldim. İçinizden biriyim, ben sizim, siz bensiniz, hepimiz biriz, biz birbirimizin kıymetini biliriz. Allah birliğimizi ve dirliğimizi daim eylesin. İçiniz rahat olsun, değişim, gelişim ve umudun temsilcisi olarak, Birlikte başaracağız ve % 100 kazanacağız.

 

Değerli dava arkadaşlarım.

Siyaset başlı başına bir sorumluluk ve fedakârlıktır. Sözlerimi bitirirken Hepinizi sevgi ve hürmetlerimle ayrı ayrı selamlıyorum, Allah yar ve yardımcımız olsun, Gelecek günlerimiz ak ve aydınlık olsun.
Hepinizi Allah’a emanet ediyorum, Sağ olun, var olun. 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki