İSTASYON BİLİM SANAT MERKEZİNDE SONA DOĞRU

25 Mart 2015, Çarşamba - 14:01

 

İstasyon Mahallesi’nde esnaf ziyaretleri yapan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, yapımı tamamlanmak üzere olan Bilim ve Sanat Merkezi inşaatında incelemelerde bulundu.

 

Başkan Köşker, “İçerisinde bilgi evi, bayanlar için fitnes salonu, sağlık ocağı, muhtarlık ve birçok farklı hizmetin verileceği Bilim ve Sanat Merkezi’mizle İstasyon Mahallemiz ayrıca bir semt meydanına da kavuşmuş olacak” dedi.

 

ÖNCE ESNAF TURU

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’den İstasyon turu. Başkan Köşker İstasyon Mahallesi’nde inceleme turunun ardından yapımı tamamlanmak üzere olan bilim ve sanat merkezi inşaatında incelemelerde bulundu. AK Parti Gebze yöneticileri ve Mahalle Muhtarı Mehmet Kesgin ile birlikte İstasyon Mahallesi’nde hizmet veren esnafları ziyaret eden Başkan Köşker, hayırlı işler diledi.

İNŞAATI DOLAŞTI

Vatandaşlarla da bir süre sohbet eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, talepleri de dinledi. Daha sonra İstasyon Mahallesi’nde yapımına başlanan ve tamamlanmak üzere olan Bilim ve Sanat Merkezi kompleksi inşaatında incelemelerde bulunan Başkan Köşker, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

TAM BİR KOMPLEKS

Bu önemli projeye ilişkin yaptığı açıklamada Başkan Köşker, “İçerisinde bilgi evi, bayanlar için fitnes salonu, sağlık ocağı, muhtarlık ve birçok farklı hizmetin verileceği Bilim ve Sanat Merkezi’mizle İstasyon Mahallemiz ayrıca bir semt meydanına da kavuşmuş olacak. Marmaray ve Topçular köprülü kavşağı çalışmalarıyla entegre olacak bu önemli projeyle İstasyon Mahallemiz tam anlamıyla bir cazibe merkezi haline dönüşecek” şeklinde ifadeler kullandı.   

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki