İSTANBUL SİYASAL MEZUNLARI KOCAELİ GRUBU BEKİR BAYRAKDAR’I ZİYARET ETTİ

03 Mart 2015, Salı - 23:52

İstanbul Siyasal Mezunları Kocaeli Grubu, İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığına yeni atanan okuldaşları Bekir Bayrakdar’ı makamında ziyaret etti.

 

Siyasal Mezunları Kocaeli Grup Başkanı Vergi Müfettişi Ömer Gezer,” Vergi Dairesi Başkanı Bekir Bey her İstanbul Siyasallı için örnek bir kişiliktir. Kendisinin başarılarıyla her zaman gurur duyduk. Yeni görevinde de başarılarının daim olması temenni ediyoruz. ”dedi. Güzel bir sohbet havasında geçen ziyaret sonrası grup üyesi Ahmet Şahin’e ait bir fotoğraf ,  Başkan Bekir Bayrakdar’a hediye edildi.

 

Aynı zamanda Kocaeli Karamürsel’li olan,daha önce Kocaeli Defterdarı, İstanbul Defterdarı ve Muhasebat Genel Müdürü olarak görev yapan  ve yaklaşık bir buçuk ay önce İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığına atanan Bekir Bayrakdar da bu görevlerin kendisine çok şey kattığını ancak Kocaeli’nin kendisinde memleketi olmasından dolayı farklı bir yeri olduğunu ifade etti.

 

Ziyarete Vakıfbank Saraybahçe Şube Müdürü Ahmet Şahin, İzaydaş Genel Müdür Yardımcısı Bayram Karakuş, Özel Atafen Koleji Halkla İlişkiler Müdürü Başak Tüysüz Bozdağ, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Müfettişi Şeref Erol ve Mali Müşavir Hamit Akbulut katıldı. Grup Üyeleri , ziyaret sonrası  Kocaeli adına Siyasal Vakfı Yönetim Kurulu toplantısına  iştirak etti

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki