İş Adamlarına Yemekle Veda Ettiler

İş Adamlarına Yemekle Veda Ettiler
04 Haziran 2016, Cumartesi - 09:45

1 Haziran’da başlayan Türkiye-Ukrayna İşadamları Forumu, Avrasya Ekonomik İlişkiler Derneği (Eko Avrasya) ve Türkiye- Ukrayna İş Adamları Derneği(TUİD) tarafından Ukraynalı iş adamlarına verilen veda yemeği ile son buldu. 

Ukrayna’nın Sovyetler Birliği’nden ayrıldığından bugüne kadar gerçekleştirilen ilk kapsamlı iş forumu olan ve ilimizde gerçekleştirilen Türkiye-Ukrayna İşadamları Forumu, Avrasya Ekonomik İlişkiler Derneği (Eko Avrasya) ve Türkiye- Ukrayna İşadamları Derneği(TUİD) tarafından Ukraynalı iş adamlarına verilen veda yemeği ile sona erdi. 1 Haziran’da açılış konuşmaları ve ikili iş görüşmeleriyle başlayan program ilerleyen günlerde fabrika ziyaretleri ve iş görüşmeleri ile devam etti. Emex Otel’de düzenlenen etkinliğe programın gerçekleştirilmesine katkı sunan Nevpera Turizm İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Gültepe, Eko Avrasya Başkanı Hikmet Eren, TUİD Başkanı Burak Pehlivan, Türk ve Ukraynalı işadamlarını kapsayan 80 kişilik bir katılım sağlandı.

Nevpera Turizm İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Gültepe programla ilgili kısa bir açıklama yaparak, "İş adamları ilimize geldiği zaman kendi sanayimizi, iş alanlarımız ve inşaat sektörümüzü tanıtıyoruz. Bugün de veda yemeği veriyoruz ve bu veda yemeğinde yeni projemizi de tanıtıyoruz. 36 dönüm yer üzerine kurulan, 164 daire, 14 villadan oluşan Rose Garden Palace projemiz Kartepe Sarımeşe bölgesinde hayat bulacak. Bugün de projemizin tanıtımını yapacağız. Bu tarz etkinlikler Ukrayna ile olan ticari ilişkilerimiz açısından da önem arz ediyor" dedi. Etkinlik yemeğe katılan iş adamlarına projenin tanıtılması ve yapılan konuşmalar ile son buldu. Program sonunda İlhami Gültepe’ye Kocaeli Ticaret Odası, EkoAvrasya ve Türk Ukrayna İşadamları Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenmiş olan “Türkiye-Ukrayna İşadamları Forumu” programının icra edilmesine yapmış olduğu katkılardan dolayı plaket takdim edildi.

 
 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki