İnsana yatırım yapıyoruz

16 Nisan 2015, Perşembe - 20:34

Medicalpark Gebze Hastanesi Genel Müdürü Dr. Erdal İbanoğlu ve Kurumsal İletişim sorumlusu Ela Yavuz Yaman  gazetemizi ziyaret etti.

Gazetemizin imtiyaz  sahibi  Macit Kardeş ile bir süre görüş alış verişinde bulunan İbanoğlu ve Yaman, Medicalpark’ın hastane olarak çok iyi bir yere geldiğine dikkat çekti. Genel Müdür İbanoğlu, Gebze’de ciddi bir referans hastanesi olduklarını ifade ederek Başakşehir ve Kemerburgaz Üniversitesi ile de ortak çalışma içerisinde olduklarını söyledi.

Akademik anlamda güçlenmeye devam ediyoruz

 Son iki ayda doçent ve profesör olmak üzere kadrolarına 10 yeni hekim kattıklarını söyleyen İbanoğlu, kalp ve damar hastalarının bazılarının yurt dışından geldiğine dikkat çekti

Hastalar bizlerin akrabaları

Medical Park Gebze Hastanesi Genel Müdürü Doktor Erdal İbanoğlu, “Gebze ve bölgesinde yaşayan insanların sağlıkları bize emanet. Her hastamız bizim bir yakınımız, akrabamız gibi” dedi.

Gazetemiz imtiyaz sahibi Macit Kardeş’le görüşen İbanoğlu ve Yaman açıklamalarına şöyle devam ettiler.

Türkiye’nin sağlığını düşünen bir grup bünyesinde hizmet verdiklerini söyleyen İbanoğlu, “Medical Park yönetimi Türk sağlık sektörüne çağ atlattı. Artık sunulan sağlık hizmetlerinin kalitesi uluslar arası arenada ses getiriyor. Artık Gebze’nin değil, bölgenin sağlık sektöründe çok büyük bir hastanesi var.Bir yandan yatırımlara devam ediliyorken, diğer yandan sosyal projelere imza atarak, sağlık sektöründe alışılmışın dışında anlayışla hizmet ediyoruz.

Her hastamız bizim gönül dostumuzdur

Bir yandan hastalarına şifa dağıtırken diğer taraftan,hastalarla gönülden ilgilendiklerini sözlerine kaydeden İbanoğlu,bir çok sosyal projeyi de hayata geçirerek önemli hizmetlere imza attıklarını belirtti.

Misafirleriyle yakından ilgilenen Kardeş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendilerine teşekkür etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki