İnancın ve Emeğin Zaferi

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun her yıl düzenlediği gelenksel kupa töreni önceki akşam yoğun bir katılımla gerçekleşti ve İlçemizin gururu olan 1453 Fatih Spor Şampiyonluk kupasını aldı.
04 Ağustos 2015, Salı - 20:50

FATİH SPOR GURURUMUZ OLDU

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun her yıl düzenlediği kupa töreni önceki akşam Hasan Doğan Amatör Evi bahçesinde gerçekleşti. KASKF Başkanı Murat Aydın ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen ödül törenine bölge spor camiasının önde gelen isimlerinin yanı sıra protokol üyeleride katıldı. 2014-2015 Sezonunda Kocaeli gruplarında şampiyon olan ve ardından yapılan Play-off maçları sonrasında şampiyonluğunu ilan eden takımlara 105 adet kupa ve bu organizasyonda emeği geçen 27 kişiye plaketleri törenle verildi. Törenin öncesinde konuklara açık büfe ikramlar yapılırken, yaklaşık 2 saat süren kupa törenine sporcular, antrenörler, yöneticiler ve kulüp başkanları büyük ilgi gösterdi. 

 

KULÜP TARİHİNE GEÇTİLER

Temsilcimiz Çayırova Fatih Spor 1. Amatör küme B gurubunda şampiyon olarak bölgemizi temsil etti. Sezon başında sakatlıklarla mücadele eden Çayırova Fatih Spor sezon sonunda verilmiş olan emeğin karşılığını şampiyon olarak alırken, kısıtlı bütçe ve imkanlarla da bu kupanın alınabileceğini herkese gösterdiler. İnancın ve mücadelenin simgesi olan Fatih Spor'un bu başarısı ise kulüp tarihine geçti. Kupalarını Kocaeli il temsilcisi Mithat Aga'nın elinden alan Teknik heyet kupanın asıl sahiplerinin ise futbolcular olduklarını belirttiler. Aldıkları kupanın ardından tebrikleri kabul eden Fatih Spor Teknik heyeti tören sonunda da hatıra fotoğrafında ki yerlerini aldılar.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki