İmam Hatip Ortaokul Öğrencileri Sabah Namazında Buluştu

İmam Hatip Ortaokul Öğrencileri Sabah Namazında Buluştu
01 Mart 2016, Salı - 15:20

28.02.2016 Cumartesi günü sabah namazında Çayırova İmam Hatip Lisesi Ortaokul öğrencileri, velileri ve öğretmenleriyle birlikte “Sabah Namazı Buluşmaları” kapsamında Gümüştepe Camiinde buluştular.

Sabah namazını kılmak için kız ve erkek öğrencilerden toplam 400 öğrenci camiyi doldurdu. Sabah namazı öncesinde cami imam hatibi ve Çayırova Din Görevlileri Dernek Başkanlığını da yapan Sayın Seyit GÜLER hoca Kur’an-ı Kerim okudu. Sabah namazını Çayırova Müftüsü Sayın İbrahim KADIOĞLU kıldırdı. Namazdan sonra öğrencilerle sohbet eden Çayırova Müftüsü gençlere gelecekte daha büyük ve güzel işler yapabilmeleri için çok okumaları gerektiğini, vakitlerini çok iyi değerlendirmeleri gerektiğini, anne babalarına ve öğretmenlerine karşı sevgili ve saygılı olmaları gerektiğini belirtti.

Sohbetten sonra çok güzel bir sabah kahvaltısı ikram edildi. Müftü İbrahim KADIOĞLU bu organizasyonu gerçekleştiren başta Gümüştepe Cami İmam Hatibi Seyit GÜLER Hocaya, diğer imam hatiplere ve tüm emeği geçenlere teşekkür etti. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki