İlyas Şeker, tramvay çalışmalarını inceledi

İlyas Şeker, tramvay çalışmalarını inceledi
07 Haziran 2016, Salı - 12:44

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Genel Sekreter Yardımcısı Gökmen Mengüç ile beraber Tramvay çalışmalarını yerinde inceledi

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılmakta olan tramvay çalışmalarını yerinde inceledi, yetkililerden gidişatla ilgili bilgi aldı. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Gökmen Mengüç ve Ulaşım Daire Başkanlığı Raylı Sistemler Şube Müdürü Ahmet Çelebi’den Tramvay Projesi kapsamında yapılan işler ve yapılması planlananlar konusunda sunum alan Şeker, sahada da yapılan işleri inceledi.

K@BİN’E ZİYARET

Tramvay çalışmalarını yerinde inceleyen AK Parti Milletvekili İlyas Şeker sahada yapılan çalışmalara ilişkin Genel Sekreter Yardımcısı Gökmen Mengüç’ten bilgi aldı. Yapılan çalışmaların ne aşamada olduğu konusunda sahada görerek bilgi alan Şeker, Sekaparkta bulunan K@bin adlı Kocaeli Bilgilendirme Noktasını da ziyaret etti. K@binde Tramvay çalışmaları hakkında sunum izleyen, Şeker kullanılacak duraklar ve tramvay modelini inceledi.

HATLAR TAMAMEN YENİLENİYOR

Tramvay çalışmasının projesiyle ilgili şantiyede ve sahada bilgi aldığını belirten AK Parti Milletvekili İlyas Şeker, şehir içerisinde bu tür çalışmaların yapılmasının meşakkatli olduğunu belirterek, geçmişte planlı alt yapı çalışmaları yapılmadığı için tramvayın geçeceği yerlerde deplase çalışmaları yapılarak hatların tamamen yenilendiğini ifade etti.

ULAŞIMA KONFOR GELECEK

Yapılan tramvay çalışmaları esnasında vatandaşların yaşayabileceği sorunları minimum düzeyde tutmaya dikkat ettiklerini söyleyen milletvekili İlyas Şeker, bu tarz şeylerin kaçınılmaz olduğunu ifade etti. Hizmetin tamamlandığında Kocaeli’de ulaşıma rahatlık ve konfor geleceğini kaydeden Şeker” Bu projeyi kente kazandıran Belediye Başkanımızı ve tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum” diye konuştu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki