İLKÇEV İzci Lider’leri, Ümraniye İzci Kampında Yerini Aldı!!!

Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Önderliğinde, “Lider İzcilik Kampı” İstanbul Ümraniye Kent Ormanı İzcilik Tesislerinde başarıyla gerçekleştirdi.
20 Eylül 2015, Pazar - 22:32

Kulüplerin Büyük Buluşması…

Türkiye’nin farklı bölgelerindeki gençlik, spor ve izcilik kulüplerinde aktif görev yapan 350 liderin bir araya geldiği buluşma, haftasonu gerçekleşti. Resmi Açılış Töreni Kamp Meydanında Yapıldı… Cuma günü kamp alanında çadırlarını kurarak faaliyetlerine başlayan liderler, cumartesi sabahı bayrak töreniyle programa devam etti. Faaliyetlerin Değerlendirildiği Seminerler ve İstişare Toplantıları Yapıldı… Açılışın ardından ihtisas alanlarına göre oluşturulan 5 ayrı komisyon tarafından, 5’er istişare ve değerlendirme toplantısı tertip edildi. Bunun yanı sıra açık ve kapalı alan izcilik faaliyetleri, sportif faaliyetleri, müsabakalar ve musiki ziyafetleri yapıldı. Doyumsuz muhabbetler yapıldı, kalıcı dostluklar tesis edildi.

Yöresel İkramlar ve Kamp Ateşi…

Cumartesi akşamı yurdun her köşesindeki kulüpler tarafından getirilen yöresel lezzetlerin ikram edilmesi, herkesin büyük beğenisini kazandı. Akşam yapılan kamp ateşi etkinliğinde musiki ziyafeti yanında, eğlenceli etkinlikler yapıldı. Ayakta kolkola giren liderler adeta mersus oldular. Heyecan, Ödül Töreniyle Zirve Yaptı… Pazar günü yapılan “Zinde Gençlik Ödülleri 2015” programında heyecan zirveye tırmandı. Çok sayıdaki kulüp ve liderler başarı durumlarına göre sertifika ve plaketle ödüllendirildi. İLK-ÇEV Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Gençlik Komisyonu Başkanı Safa Tonyalı, coşku ve heyecanla tamamlanan kampın ardından yaptığı açıklamada; Program sonunda yıl boyunca yapılan faaliyetlerin puanlaması sonucu kulüplere ve liderlere çeşitli ödüller dağıtıldı.İLKÇEV iletişim dalında gösterdiği performanstan dolayı ödüle layık görüldü. Kaynaşmanın ve tanışmanın tavan yaptığı, dostlukların pekiştirildiği, hayırlı hizmetlerin temellerinin atıldığı ”Lider İzci Kampı’nda” yer aldıklarını dile getirdi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki