İLKÇEV, Geleneksel Yaz Okulu

16 Haziran 2015, Salı - 16:45

Etkinlikleri Kayıtları Başladı
Gebze İlim, Kültür ve Çevre Kulübü Derneği(İLKÇEV)’nin düzenlediği geleneksel “ Yaz Okulu Etkinlikleri” kayıtları başladı.
22 Haziran – 31 Temmuz 2015 tarihleri arasında 5 hafta sürecek olan Yaz Okulu Programı, İLKÇEV dernek binasında yapılacak.
Yaz okulu programında öğrenciler kategorilere göre ayrı sınıflarda olup, eğitimler uzman eğitmenler tarafından verilecek. Kurs içeriğinde ise; Kur’an-ı Kerim, değerler eğitimi, temel dini bilgiler ve karakter eğitimi gibi dersler yer alacak.Ve yüzme, masa tenisi,satranç, bilek güreşi,izcilik faaliyetleri,kamp gibi sportif faaliyetler yer alacak.
İLKÇEV Yaz Okulu Sorumlusu Dinçer Ekinci yaptığı açıklamada; Eğitim öğretim yılını bitirmiş gençlerimizin yorgunluklarını atacakları ve bu arada da tatillerini faydalı biçimde geçirecekleri bir çalışma yapacaklarını ifade etti. Kontenjanlarının sınırlı olduğunu belirterek Son kayıt tarihi olarak 20 Haziran 2015 Cumartesi gününün belirlendiğini, irtibat içinde 0 505 621 62 88numaralı telefondan yaz okulu hakkında istenilen bilgiye ulaşılabileceğini ifade etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki