İLK-ÇEV İZCİLERİ’Nİ SARISU KIŞ KAMPINA UĞURLADI!!!

24 Ocak 2015, Cumartesi - 20:19

 

Gebze İlim, Kültür ve Çevre Derneği(İLK-ÇEV) GELBİZE Gençlik, Spor ve İzcilik Kulübü İzcileri, Kocaeli Kandıra Sarısu yolunda. İLK-ÇEV Gelbize İzcileri 24-28 Ocak tarihleri arasında Kandıra Sarısu’da kampa giriyor.

 

Kocaeli İzcilik İl temsilciliğinin düzenlediği geleneksel mahalli kış kampı bu yıl muhteşem bir doğaya sahip Kandıra/Sarısu'daki tesislerde gerçekleştirilecektir.2 İzci Lideri ve 20 İzcisiyle İLK-ÇEV İzcileri Sarısu Kampında Yerini Alıyor.

 

Teftiş, Tören, Bayrak, İzcilik Oyunları, İstasyon Çalışmaları, İzcilik Eğitimi, Hayk, Doğa Yürüyüşü, İzcilik Şarkıları, İzcilik Marşları, Yarışmalar, Çevre Temizliği, Çadır gibi daha fazla etkinliklerle izcilik kampını tamamlayacak.

 

İlk-Çev Gelbize Gençlik,Spor ve İzcilik Kulübü Gençlik Komisyonu Başkanı Safa Tonyalı "İzcilik Kampı Çalışmalarımızı ve Hazırlıklarımızı Tamamlamış bulunmaktayız.İzcilik kampımızın temasının‘Diriliş’ olduğunu dile getiren Safa Tonyalı başarılı bir izcilik kampı geçirebilmek umuduyla arkadaşlarımızı bekliyeceğiz.Sıddık Ayçiçek liderimizin konrolü altında izcilik kampımızı gerçekleştireceğiz."

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki