İLK-ÇEV Gençlik, Çanakkale’yi anlatan Son Mektup filmini izledi.

24 Mart 2015, Salı - 23:58

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 2014 yılı Gençlik Projeleri Destek programı kapsamında, İLK-ÇEV tarafından yürütülen '’Sanayi Bölgesi Gebze’de,Çocuklar İzcilikle Tanışıyor''Projesi kapsamında gençlere sinema etkinliği düzenlendi.
Gençlere yönelik yaptığı etkinlik ve faaliyetlere bir yenisini ekleyen İLK-ÇEV, gençlerin talepleri doğrultusunda çeşitli hizmetler gerçekleştiriyor. Sinema günleri etkinliği çerçevesinde İLK-ÇEV gençleri,izcileri ve izci liderleri beraber sinemaya giderek değişik bir gün geçirmeleri adına film seyretme etkinliği düzenlendi.
İLK-ÇEV Gençlik Komisyonu Başkanı ve Proje Üyesi Safa Tonyalı Çanakkale Zaferi’nin 100. yılını kutlamanın onuru ve gururunu yaşadıklarını belirterek, bu önemli günde öğrencilerle birlikte Çanakkale Zaferi’ni konu alan “Son Mektup” filmini izleyeceklerini söyledi."Amacı gençliğe hizmet olan İLK-ÇEV İzcilik Kulübü değişik etkinliklerle onlara hayatı sevdirmeyi amaçlıyor. Geziler, kamplar, sinema gibi sosyal ve kültürel faaliyetler kısaca her şey onlar için" diye konuştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki