İLK ADAY DEMİR.

İŞİN EHLİ İŞ BAŞINDA.
06 Ekim 2013, Pazar - 18:34

 
 

 Çayırovalı siyasetçi ve iş adamı İdris Demir, resmi müracaatını yaparak AK Parti Çayırova Belediye Başkan aday adayı oldu.  AK Parti Çayırova İlçe binasında yaptığı tanıtım toplantısıyla adaylığını resmen açıklayan Demir böylece Kocaeli’de AK Parti’den ilk aday adayı olan isim oldu.

HER ADAYA AYNI MESAFEDEYİZ

İdris Demir'in müracaatı sırasında Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş,  İlçe Başkanı Nazmi Özmen,  AK Parti Kocaeli İl Yönetim Kurulu Üyesi Şevki Demirci, partiler ile çok sayıda kabalık grup yer aldı.  Çayırova İlçe Başkanı Nazmi Özmen herkesin dünya liderinin arkasında siyaset yapmak istediğini ifade ederek, “ Bugün tarihi günlerden birini yaşıyoruz. İdris Demir arkadaşımız aday adaylığı başvurusunda bulunarak Kocaeli’nde ilk aday adayı olmuştur” dedi. İlçe örgütü olarak tüm adaylara aynı mesafede olduklarını söyleyen Özmen, “Hepsi bizim adayımız, hepsi bizim rengimiz ve zenginliğimiz. Biz teşkilat olarak her adaya aynı mesafedeyiz” diye konuştu.

ÇAYIROVA’YI 2023 HEDEFİNE TAŞIYACAĞIZ

Geçmişte belediyecilik tecrübesi olması dolayısıyla 'İşin Ehli Göreve Talip, Yolun Açık Çayırova' sloganı ile yola çıkan Demir, "El ele, gönül gönüle, katılımcı bir yönetimle Çayırova'yı 2023 hedefine taşıyacağız" dedi. Konuşmasında ağırlıklı olarak AK Parti'nin Türkiye'ye kattığı değerlere değinen Demir, Çayırova'da seçimi mutlaka AK Parti'nin kazanıp ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasındaki halk desteği ile güçlenmesi için her şartta ve koşulda çalışacağını söylediği görüldü.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki