İl Başkanı Sinan Ejderoğlu ‘’Bizi dinleyecekler’’

27 Aralık 2014, Cumartesi - 11:36

 

Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanlığı’nın haftalık faaliyet toplantısına İl Başkanı Sinan Ejderoğlu da katıldı. Genel politika hakkında açıklamalar yapan Ejderoğlu, 2015 yılında halkın kendilerini dinleyeceğini söyledi.

 

 

Saadet partisi Körfez İlçe Haftalık Toplantısı teşkilat binasında yapıldı. Toplantıya, İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, İlçe Başkanı Recep Sarıdoğan, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri katıldılar. Kalabalık katılımın gerçekleştiği toplantıda, genel seçimlerle ilgili yapılan ve yapılacak olan çalışmalar konuşuldu. Mahalle Başkanlarından gelen üye ve seçim çalışma bilgilerinin de değerlendirildiği toplantıda, Genel Merkez’den gelen çalışma talimatları da anlatıldı. İlçelerin her toplantısına ilden bir görevli katılırken, Körfez’e bu kez İl Başkanı Sinan Ejderoğlu konuk oldu. İlçelerin her toplantısına ilden bir görevli katılırken, Körfez’e bu kez İl Başkanı Sinan Ejderoğlu konuk oldu.

 

ÇALIŞMALAR DEĞERLENDİRİLECEK

Ejderoğlu toplantı öncesi yaptığı açıklamada, seçimlerde net olarak ülke gerçeklerini anlattıklarını söyleyerek, ‘’Yine çok çalışacağız ve doğru bildiklerimizi halka anlatmaya devam edeceğiz. Hem ekonomik, hem de dış politika ile ilgili bildiklerimizi anlatacağız. Bu sefer söylemekle de kalmayıp, uygulamalar yapacağız, hem söyleyip çalışacağız, hem de meclise gidip icra da yerimizi alacağız. 2015 Haziran 7’de biz anlatacağız, millet dinleyecek ve doğru olan kararını verecek. Söylenecek çok şey var, ama Saadet partililer çalışmalarını yapacaklar. Yerel yönetimler 9 aydır görevde, yılsonu itibari ile çalışmalar değerlendirilecek. Belediyelerin bütçeleri geçti, plansız ve israf bütçeleri yaptıklarını gördük. Bunu değiştirmek istiyorlar, ama bu şekilde alıştıkları için değiştiremiyorlar. Bunun için kendilerinin değişmesi lazım, israftan uzak durmalarını öneriyoruz’’ dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki