İl başkanı Gebze’dedi

MHP Gebze İlçe Teşkilatı ‘Bir İmza da Sen At , Üye Ol , Ülkene Sahip Çık’ sloganı ile başlattığı üye kampanyasını Gebze Kent Meydan’nda gerçekleştirdi.
23 Haziran 2014, Pazartesi - 17:35

 

Düzenlenen üye kampanyasına Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir ve ilçe yöneticileri katıldı. Program öncesinde açıklamalarda bulunan MHP Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, Gebze’de yoğun yerlerde üye stantlar açarak vatandaşları partiye üye  yapmak için çalıştıklarını belirterek, “ Önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçimine MHP olarak en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Gebze’de  Kent Meydanı’nda, Eskiçarşı Çeşme önü, Akse sapağı ve Beylikbağı Sarı Cami yanında üye stantlarımızı açacağız.  Üye çalışmalarımız hafta sonlarında Eylül ayına kadar sürdüreceğiz. Hedefiz 5 bin üye yapmak” dedi.

KIRMIZI ÇİZGİLERİ OLAN HERKESE KAPIMIZ AÇIK

Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü ise, MHP Gebze İlçe Teşkilatı’na vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederek, “ Bugün 12 ilçe içinde bu programları hazırlayan Ar-Ge komisyonlarına kutluyorum.  2015 natifi olan MHP Teşkilatı Gebze’de kırmızı çizgileri olan herkese kapısını açmıştır. Bugün tek bayrak ve tek devlet diyen herkes MHP’ye üye olup siyaset yapabilir. Bizim kapalı kapılar ardında yaptığımız bir çalışma yok”  diye konuştu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki