İl Başkanı Ceyhan’dan Türk-İş Ziyareti

İl Başkanı Ceyhan’dan Türk-İş Ziyareti
19 Ağustos 2016, Cuma - 14:39

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, 5 Mayıs tarihinde Türk-İş İl Temsilciliği görevini üstlenen Türk Metal Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Yakup Yıldız’a kutlama ziyareti yaptı.

İl Başkan yardımcılarının da hazır bulunduğu ziyarette Ceyhan, Adnan Uyar’ın İstanbul 1.Bölge sorumlusu olması nedeniyle boşalan Kocaeli İl Temsilciliği’ne atanan Yıldız için, “Adnan Uyar’ın yaptıklarını daha iyi noktalara taşıyacağına inanıyorum. Bizde başarılı olması için yardımcı ve destek olmaya hazırız. ” dedi. Ceyhan, Türk-İş’in Genel Merkez ve il yöneticilerine 15 Temmuz darbe girişimi sonrası gerek demokrasi nöbetleri gerekse yaptıkları katkı ve destek nedeniyle teşekkür etti. 

AK Parti İl Başkanı ve il başkan yardımcılarının ziyaretinden memnuniyetini dile getiren Yıldız da, Ergin Alşan ile Adnan Uyar’ın il dışında olmaları nedeniyle Türk-İş yönetim kurulunun İl Temsilciliği görevini kendisine verdiğini, onurlu görevin üstesinden gelmek için gayret edeceğini söyledi. Demokrasinin her için gerekli olduğunu söyleyen Yıldız, “Güçlü bir liderin talimatı darbeyi önlemek için milyonlar sokağa döküldü; bu milletimiz için bir şanstı. Allah’ın izniyle demokrasi sekteye uğramadı.” ifadesini kullandı. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki