İFTAR SOFRASINDA BULUŞTURDULAR

04 Temmuz 2015, Cumartesi - 14:59

Çayırova Kızılay Şubesi ile Kale Oto Radyatör Sanayi ve Ticaret AŞ. Sponsorluğunda Türk Kızılay’ı Çayırova Şubesi Dernek Lokalinin Bulunduğu Parkta İftar Programı Gerçekleşti.

Düzenlenen iftar yemeğine Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Çayırova CHP Meclis üyesi A.Kadir Honca, CHP Çayırova Kadın Kolları Başkanı Türkkan Kılıç, MHP Çayırova ilçe yönetici Temel Urhan, SP. Belediye meclis üyesi Necati Apaydın, Çayırova Emekliler dernek başkanı Ahmet Ünal, Kale Oto Radyatör Yöneticileri Mustafa Usta, Serkan Tufan Çayırova  Mahalle Muhtarları, Ermiş Özmen, Sezai Atik, Hüseyin Çapkın, Mustafa Güven, Bekir Şahin ve STK başkan ve yöneticileri ile çok sayıda vatandaşlar İftar programına yoğun ilgi gösterdiler. Çayırova gözde mekanı olan Öz Çayırova  Restaurant sahibi Murat Siner ve ekibinin hazırladıkları iftar yemeği programa gelen vatandaşlara sundular. İftar sonrası okunan dualar ile program gerçekleşti.

ÇELENKOĞLU, BİRLİK ve BERABERLİK MESAJI VERDİ

Gerçekleşen İftar programında konuşma yapan Çayırova Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu emeği geçenlere teşekkürlerini iletti. Mübarek Ramazan aylarında dostluğun yardımlaşmanın birlikteliğin önemini vurguladı ve Çayırova Kızılay’ın yaptığı başarılı çalışmalarını yakından takip ederek her konuda yanlarında olduğunu belirterek birlik ve beraberlik mesajları ile konuşmasını gerçekleştirdi.

KESKİN, YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Türk Kızılayı Çayırova Şubesi’nin gençlik ve kadın kolları yönetimleri de eksiksiz katıldı. Yenilen iftar yemeğinin ardından davetlilere yönelik bir konuşma gerçekleştiren Türk Kızılayı Çayırova Şube Başkanı Halil Keskin, “Afet dönemlerinin dışında da hayatın her anında ihtiyaç sahiplerinin yanında olan Türk Kızılayı Ramazan Ayı boyunca da sosyal yardım çalışmalarını sürdürüyor. Ortaya koyduğu modern ve örnek projeler ile Türk Kızılayı hem hayırseverlere hem de gerçek ihtiyaç sahiplerine farklı çözümler üretiyor. ”dedi.

TUFAN, KATKIMIZ OLDUYSA NE MUTLU BİZE DEDİ

İftar Programına Sponsor olan Bölgemizin Köklü Sanayi kuruluşlarından olan Çayırovada çoğu insanın ekmek kapısı olan Kale Oto Radyatör Yöneticisi Personel Müdür yardımcısı Serkan Tufan yaptığı açıklamada “Tek kuruş menfaati olmayan tamamen gönüllülük duyguları ile çalışan Çayırova şubemizin yöneticilerine teşekkür etmek isterim. Kendileri kapı kapı gezerek ihtiyaç sahibi insanları tespit ediyorlar, yardımları bizzat ulaştırarak derneğin amacına uygun çalışmalarına imza atıyorlar. Kızılay Çayırova şubesinde görev yapan arkadaşlar ayırdıkları vakit ile ilgi ile birçok vatandaşımızın sıkıntılarına merhem olma isteği benim için en kutsal derler arasındadır. ”dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki