İdris Demir KAISİAD'ı ağırladı

01 Şubat 2015, Pazar - 00:39

Kars, Ardahan, Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği ( KAISİAD) her ay geleneksel haline dönüşen kahvaltılı toplantının bu ayki adresi Çayırova oldu.

Çayırovalı İşadamı ve siyasetçi İdris Demir'in ev sahipliği yaptığı, KASİAD Yönetimi ile kahvaltılı toplantı Ziverbey Cafe'de gerçekleşti.

Başkan Bavaş, Birlikteliğimiz Başarıların Kaynağıdır

Darıca Karslılar Derneği Kurucu yönetim Kurulu Üyesi Adnan İşçi, Darıca Belediye Meclis Üyesi Yakup Kaya gibi isimlerinde hazır bulunduğu KAISİAD Yönetimi'nin aylık geleneksel kahvaltısı Dernek Başkanı Nasreddin Bavaş nezaretinde gerçekleşti. Toplantıda Nasreddin Bavaş yönetim ve davetlilere yönelik bir selamlama konuşması yaptı. Bavaş, "Hepiniz bölgemizde aktif ve gurur duyulacak başarılara sahip hemşerilerimizsiniz. Her ay hiç aksatmadan gerçekleştirdiğimiz bu toplantıların bir yenisinde yine hep birlikteyiz. Bu birliktelik dahi bizim başarılarımızın kaynağıdır." dedi.

Demir, Bölgemize Katkı Sunmak İçin Bireyleriz

Ev sahibi İşadamı ve siyasetçi İdris Demir'de söz aldı. Demir konuşmasında, "Bizler sanki Kars'tan, Iğdır'dan, Ardahan'dan göçüp buralara gelirken, yokluktan, yoksulluktan, gelmişiz, sürgünmüşüz gibi bir izlenim var. Hepimiz Kars'ta da başarılı kendi ölçeğinde işadamlarıydık. Hepimizin binlerce dönüm arazisi, hayvanları ve tarım işleri vardı. Bizler kendimize ait bir cumhuriyeti Türkiye Cumhuriyeti için lav ettik. Türkiye Cumhuriyeti çatısı altında bir bütünlük ve güce güç katmak adına kendi hak sahibi olduğumuz bir cumhuriyeti yok saydık. Hepimiz Karslı, Ardahanlı ve Iğdırlı olabiliriz. Ancak memleketimizin her köşesi için biz ülkenin ve bu bölgeye katkı sunmak isteyen bireyleriz. Her bireyimizde başarılı ve gurur duyulacak işadamlarıdır. Ben sizlerle açıksa çok gurur duyuyorum. Çayırova'ya hoş geldiniz. "dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki