Hyundaı yeni aracını Gebze'de tanıttı

27 Ocak 2016, Çarşamba - 23:05

Hyundaı Truck ve Bus Türkiye Pazarlama ve Üretim Distribütörü Karsan ürettiği yeni ticari aracı olan H350'ı düzenlemiş olduğu programla Gebze Toplu Taşımacılar Birliği Derneği (GETAB) üyelerine taınıttı.

Balçık'ta bulunan Life Port Hotel'de yapılan ve GETAB üyelerinin yoğun ilgili gösterdiği tanıtım programına Gebze Toplu Taşımacılar Birliği Derneği Başkanı Ziyaettin Yüzbaşıoğulları, Hyundai Ticari Araç Genel Müdürü Min Seop Jung, Akalın Tur Yönetim Kurulu Başkanı Erol Akalın, Karsan Pazarlama Satış Bölge Müdürü Burak Kozakçı ve GETAB üyeleri katıldı. 

ÖNEMLİ İŞLERE İMZA ATTIK
Yeni ticari araç olan H350'nin tanıtım filmi ile başlayan programda açılış konuşmasını Gebze Toplu Taşımacılar Birliği Derneği Başkanı Ziya Yüzbaşıoğulları yaptı. GETAB'ın çok önemli işlere imza attığını ifade eden Yüzbaşıoğulları, "GETAB 2007 yılında kurulduğundan bugüne üyelerine yönelik çok önemli çalışmalara imza atmıştır. Bugün ise burada Hyundaı'ın yeni çıkarmış olduğu H350 ticari aracını görmek için toplandık. Amaç bu aracın üyelerimize ve tedarikçilerimize tanıtımını sağlamak ve bu araçların sektörümüzde boy göstermesine yardımcı olmak. Bizde GETAB olarak buna destek verdik. İnşallah toplantı sektörümüz için faydalı olur" dedi. 

SON  TEKNOLOJİ KULLANILDI
Sözlerine Türkiye'nin Kore savaşında kendilerine göstermiş olduğu yardımdan ötürü teşekkür ederek başlayan Hyundai Ticari Araç Genel Müdürü Min Seop Jung ise, "Türkiye, Kore ile kardeş oldu. Bu güçlü bağlarımız ile bugün Türkiye'deyiz. Şu anda dünyanın en büyük otomobil şirketlerinden birisiyiz. 50 yıldır ticari araç grubunda üretim yapıyoruz. Son olarak ise ticari raç sekmentinde H350'ye büyük oranda yatırım yapmaktayız. H350'nin üretimine geçen yıl Bursa'daki Hyundaı'nin en son teknoloji ile donatılmış, yüksek üretim kalitesi ve kapastesi olan Karsan'ın fabrikasında başladık. H350 son teknoloji ile üretilmiştir. Mutlaka bu aracı kullanın ve test edin" diye konuştu.

TEST SÜRÜÇLERİ YAPILDI
Yapılan konuşmaların ardından Karsan Pazarlama Satış Bölge Müdürü Burak Kozakçı tarafından GETAB üyelerine yeni ticari araç H350 hakkında geniş bilgiler verdi. Program sonrasında GETAB üyeleri aracı yakından inceleyerek, test sürüşleri gerçekleşirdi. Program çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki