Hüseyin Karaosmanoğlu’dan Başkan Toltar’a Ziyaret

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun kardeşi Hüseyin Karaosmanoğlu, Dilovası Kültür Merkezi İnşaatı mühendislerinden Cengiz Hasmer ve Şükrü Altan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı ziyaret etti.
19 Mayıs 2014, Pazartesi - 16:49

Hüseyin Karaosmanoğlu, Başkan Toltar ve Dilovası Belediye Meclis Üyelerinin iyi hizmetler yapacaklarına inandıklarını söyleyerek Başkan Toltar’ı tebrik etti. Dilovası Belediye Meclis Üyelerinden Cemil Daşdemir, Enver Aydemir, Halit Topçi, Halit Ekici, Kadir Teke ve Kahraman Umuç’un da bulunduğu görüşmede Başkan Toltar, “Maşallah, halkımızın tebrikleri boynumuzu dik, gönlümüzü ferah tutuyor. Tebriklerin bitmesiyle hizmette ağırlık vererek, Dilovası için çalışmalarımızı hızlandıracağız. Hizmet bayrağını aldığımız noktadan daha yükseklere taşıyarak, en yüksek göndere asmanın gururunu hep beraber yaşayacağız. En büyük hedefimiz tüm zorlukları bir kenara atarak, yapmamız gerekenleri ilkelerimizin ışığında alnımızın akı ile başarmaktır” dedi.

Dilovası Kültür Merkezi İnşaat Mühendisleri Cengiz Hasmer ve Şükrü Altan, Dilovası Kültür Merkezinin son katını ve montajı yapılan çelik konstrüksiyon parçalarını kontrol ederek, inşaat hakkındaki gelişmeleri kaydettiler. Kültür Merkezi projesinin sona doğru ve başarıyla ilerlediğini söyleyen Başkan Toltar, revizyonların ve iş güvenlik sorunlarının olmadığı bir inşaat çalışmasının gerçekleştiğini ve bu durumun kendisini mutlu ettiğini belirtti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki